SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna mono na noc

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2396

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1708
Witam Panowie. MAm takie pytanie dotyczące kreatyny mono... otóż ćwiczę późno i kończę ćwiczyć tak ok. 23:00/23:30 i czy brać po treningu kreatyne mono na noc ??? czy może lepiej brać ją podczas dnia do np. obiadu ?? (jeszcze rano biorę 5g do śniadania), po treningu biorę również bcaa i szejka z białka serwatkowego i ser wiejski na noc i sen.
JESTEM NA REDUKCJI.
Pozdrawiam

Zmieniony przez - rrazorr w dniu 2012-06-25 18:33:08
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1708
dieta jest, cardio z rana na pusty jest, siłownia wieczorem jest, cardio po siłowni jest ... tylko od 2 dni troche za długo spie i nie moge zdązyć cardio zrobic z rana na pusty, czy to dużo przeszkadza w redukcji ?? jutro mam nadzieje ze wstane wczesniej :p (budzik nie daje rady )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 919 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3836
jak Ci wygodniej

Pomogłem? To daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
daj 5g przed/lub rano i 5g po, nie szkodzi zę taka pora

Zmieniony przez - PK_Kaczor w dniu 2012-06-25 18:53:24

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1708
dzięki Panowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
pora w gruncie rzeczy nie ma znaczenia - moze pomoc w regeneracji jelsi wezmiesz po treningu - ale nawet jesli wstaniesz o 4nad ranem zrobic siku a przypomnisz sobie ze jednak dzisiaj nie wziales kreatyny
mozesz rownie dobrze wypic o tej 4 nad ranem na pusty zoladek nawet

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
u mnie też różnie bywało wracałem z pracy zjadłem twaróg chudy z serkiem waniliowym i na to porcja kreatyny po treningu do szejku daj porcję i śpij dobrze pozdro

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1708
a co sądzicie przy tym poznym treningu i cardio wziąść bcaa, kreatyne mono, szejka z białka serwatkowego i jedna kanapka z maslem orzechowym bez cukru i soli i od razu sen (juz bez serka tylko masło orzechowe)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
kiedy robisz cardio ?

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1708
po treingu, wszystko łącznie z cardio kończe około 23:00/23:30 ... w tym tygodniu akurat kończe o 21:00 / 21:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
powiem ci tak cardio/aeroby tylko i wyłądcznie z rana na pusty

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1708
z rana na pusty takze robie :) od razu po przebudzeniu biore 5g bcaa i robie 30 min cardio po cardio do sniadania 5g kreatyny mono :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T bomb II

Następny temat

Kreatyna

WHEY premium