SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna mono na noc

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2401

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
to dobrze z rana śmiało 30-45min - bcaa daj 10-15g

polecam z rana Thermo Speed Extreme 38zł 120tab a pomga się dobrze wypocić , chyba że masz jakiś innych "spalacz"

Zmieniony przez - DEXTROZER w dniu 2012-06-26 11:12:17

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1708
ok :) nie mam żadnego innego spalacza, robie to naturalnie i ładnie leci :) wole samemu sie ładnie wypocic, zakładam też bluze i ładnie płynie

to co z tym masłem orzechowym na noc ?? jakas mała kanpka i odrobina masła, zeby sie absorbowało przez noc

Zmieniony przez - rrazorr w dniu 2012-06-26 11:18:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Nie ważne o której chodzisz spać, ważne aby zjeść posiłek potreningowy, jak na prawdę czasu nie masz na normalny, to zrób sobie ryż z wpc w blenderze, z masła orzechowego zrezygnuj.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1708
to kiedy polecasz to masło ?? bo juz kupiłem i nie wyrzuce teraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
ja często jem małso orzechowa z rana na drugie śniadanie

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
W ciągu dnia np do śniadania.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1708
to raz jeść chleb pełnoziarnisty z masłem orzechowym a raz to co jem teraz czyli 4 jaja na twardo, 100g szynki z piersi kurczaka, kromka chcleba pełnoziarnistego i do tego sałata ogórek pomidor z tego mam około 300 kcal lub troche wiecej... byle wystarczyło na 3h do nastepnego posiłku i zgadzały sie kcal i BWT :)



Zmieniony przez - rrazorr w dniu 2012-06-26 11:44:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
po treningu lepiej unikac fatu
jesli trening masz pozno to daj po treningu jakies wegle,daj bialko,najlpiej mix wolne + szybkie

wolne to bedzie pozywienie a szybkie np. wpc czy wpi

lepiej w tym okresie z duzej ilosci tluszczu zrezygnowac
10g nie zrobi roznicy - ale np. 50g juz bym bal sie jesc

maslo daj w kazdym okresie poza okolotreningowym!

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1708
więc Panowie na noc będzie bcaa, kreatynka, białko whey gold standard (zaj**iste białeczko) i ser wiejski i od razu sen
właśnie kreatyne pić z wodą (biore ją prosto do japy) czy może np. sok winogronowy czy powerade ?? bo po treningu pasuje odrobinka wegli tak z 5g żeby sie to lepiej wchłaniało do mięśni a nie zamieniało w g****, no chyba że się myle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
na noc bcaa zbedne
po treningu wrzuć jakieś zródło węgli
i mozesz popijać kreatyne wodą, nie martw się - bedzie dzialac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T bomb II

Następny temat

Kreatyna

WHEY premium