SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna- która na masę?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3116

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 793
Z tego co wiem kreatyna dzieli się na taką którą poprawia wytrzymałość, siłę lub masę.
Ja chciałbym wiedzieć która z tych kreatyn jest na masę?


Trec CM3 1250






Vitalmax - Cre-NO Muscle Max






Kaizen Creapure






TREC Creapure + ALA + B1






OLIMP Creapure Citrate







VITALMAX Monohydrate Creatin






Megabol Creatine Alkaline








Trec - Creatine micronized 200 mesh + Ribose






Vitalmax - Tri Creatine Malate






Powiedzcie mi które z nich są na mase? I które według Was (z tych na mase) są najlepsze, lub zaproponujcie mi inną w miare tanią kreatyne na mase.
Z góry dzięki

Trzeba mieć jaja jak Super Saiyan, a ja je mam,
właściwie ma je moja faja

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
od mono mialo byc

i ogolnie to duble post .

Zmieniony przez - remik664 w dniu 2009-11-24 19:30:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 224 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23381
Chłopcze na masę to jest coś takiego jak dieta z dodatnim bilansem kalorycznym.
Przy Twojej wadze niepotrzebna kreatyna tylko kalorie. Poćwicz i jedz mądrze a po kilku miesiącach pomyśl o kreatynie.

I kreatyn nie dzieli się 'na masę', 'na wytrzymałość' itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 487 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10056
jeżeli chodzi o mono to mega caps z olimpu . a co do masy to jest dieta :) pozdrawiam

NO pain NO gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 793
Na stronie www.plany.sfd.pl kreatyna jest podzielona właśnie według tych cech. Jak na razie nie zamierzam kupić kreatyny, po prostu pytam na przyszłość. Więc jeśli ktoś mi pomoże będą sogi

Trzeba mieć jaja jak Super Saiyan, a ja je mam,
właściwie ma je moja faja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1806 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5490
dokładnie j/w koledzy napisali, skąd wziąłeś takie informacje bo aż ciekawy jestem:D poczytaj tematy w dziale odżywianie, musisz zacząć od podstaw, których Ci ewidentnie brakuje

żeby rosnąć to trza umić;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 793
wiem że co do masy to jest dieta, nie mam pieniędzy na dokładną dietę, ale odżywiam się zdrowo.

Trzeba mieć jaja jak Super Saiyan, a ja je mam,
właściwie ma je moja faja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3578
Jak dla mnie to kreatyna przede wszystkim pozwala ciężej ćwiczyć. Dzięki temu można poprawić wytrzymałość, siłę lub masę w zależności od prowadzonego treningu. Sprawia że trening jest efektywniejszy, a na co konkretnie go ukierunkujesz to już Ty decydujesz. Ja osobiście nie widzę specjalnej różnicy między rodzajami kreatyny. Znacznie więcej zależy od treningu i tego jak się do niego przykładasz. Wziąłbym zwykły monohydrat. Vitalmaxu jest tani i dobry. Teraz go używam i jestem zadowolony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 793
i nie odsyłajcie mnie do działu żywienia, przeczytałem tam wszystkie podwieszone tematy i nie tylko więc wiem o co kaman^^
Po prostu z tą kreatyną pytam na przyszłość.

Trzeba mieć jaja jak Super Saiyan, a ja je mam,
właściwie ma je moja faja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 793
svek takiej odpowiedzi oczekiwałem

Trzeba mieć jaja jak Super Saiyan, a ja je mam,
właściwie ma je moja faja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
Na przyszłość to tak jak kolega wyżej pisał rozpocznij z mono. Zielony Vitalmax, Universal lub Kaizen'a. Te zbierają niezłe opinie.
Możesz więcej poczytać tutaj :
https://www.sfd.pl/Odżywki_i_Suplementy__OPINIE,_ZDJĘCIA-f154.html 

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 469 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23760
na mase jest dobra dieta tak słyszałem ..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywki pod SW: MMA & JJ

Następny temat

Skończyło mi się nitro i co teraz!!!

WHEY premium