SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krata na Lato według - drazekm

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 50247

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 688 Wiek 49 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8399
Ech, no to lipa z tym rowerem.
Ludzie nieustannie się nabierają na te marketowe pseudo-rowery.

Jak ma być tanio to zdecydowanie lepiej kupić używany ale markowy rower i ewentualnie wymienić kilka drobiazgów typu łańcuch, kaseta czy co tam potrzeba.

„Znawca Archaicznych Ćwiczeń”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
A kij tam z rowerami,znajomy jeździ od kilkadziesiąt km dziennie a w weekendy przeszło setkę a rewelacyjnej sylwetki też nie ma.
Wczoraj planowo zaliczyłem dwa marsze po 23min. i nawet troszkę się spociłem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 688 Wiek 49 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8399
He he, rowery nie są od budowania sylwetki
Choć oczywiście jakiś tam wpływ na sylwetkę mają w zależności od osobnika oraz stylu jazdy.

„Znawca Archaicznych Ćwiczeń”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
tak na zakończenie dywagacji rowerowych



KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Osobiście nigdy bym nie uwzględnił jazdy na rowerze jako np aeroby. Wg mnie (przeze mnie ) to oszukiwanie samego siebie. Co innego stacjonarny, gdzie cały czas sie napiera do przodu (oczywiście jeżeli ktoś napiera całe np 30 min w pedały, to co innego, ale mówię tutaj o ogólno-pojętej rekreacji, gdzie wiele ludzi mówi, że uprawiają sport w celu polepszenia sylwetki, np jeżdżąc raz w tygodniu 20 km na rowerku w 2h...) Połowa z tego jest z górki pewnie. Takie mam zdanie Ja. RafalRRRR
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
astry1
He he, rowery nie są od budowania sylwetki
Choć oczywiście jakiś tam wpływ na sylwetkę mają w zależności od osobnika oraz stylu jazdy.

Może nie zaznaczyłem znajomy trenuje na siłce i dodatkowo jeździ,ale jak już wcześniej pisaliśmy jeszcze potrzebna dieta MŻ :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
kuba_n
coś w tym jest, oceniamy sylwetki na dzień dobry, zostają nam przyznawane pkt, które będą rzutować potem na końcowe wyniki, więc aktualne głosy będą wypaczać delikatnie końcowy wynik
ale takie są zasady i już

Nie koniecznie,liczył się będzie postęp a ja ze względu na konkurs wyciskania nie mam zamiaru się odchudzać więc moje wyniki będą pewnie gorsze: waga i pas na plus,więc gorszy BF i wygląd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Po obiadku kilka kostek czekolady do kawki,niestety nie potrafię się powstrzymać ten nałóg jest silniejszy od mnie :),nic nie wyszło z postanowienia unikania słodyczy.

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2013-04-12 08:50:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
RafalRRRR
ale mówię tutaj o ogólno-pojętej rekreacji, gdzie wiele ludzi mówi, że uprawiają sport w celu polepszenia sylwetki, np jeżdżąc raz w tygodniu 20 km na rowerku w 2h...) Połowa z tego jest z górki pewnie. Takie mam zdanie Ja. RafalRRRR

Wielu też mówi że interesuje się sportem a polega to na kibicowaniu na meczach lub oglądaniu sportu w tv :) i to cały ruch.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to już jest skrajność :), ale znam też i takie przypadki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Analiza składu ciała - gdzie oraz za ile ?

Następny temat

Krata na Lato-według - kuba_n

WHEY premium