SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krótkie, pojedyncze pytania.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 48628

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Bo fermowe kurczaki, wraz z kazdym fermowym mięsem to nic zdrowego, proste,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 75
Witam
Zaczęłam trenować na siłowni i mam pytanko.
Ważę 54,5kg przy wzroście 168cm, chcę delikatnie wyrzeźbić ciało i pozbyć się tłuszczu, mam problem z określeniem ile powinnam spożywać, czy ujemny bilans czy utrzymanie? Dodatkowo mam zespół policystycznych jajników i biorę tabletki antykoncepcyjne, proszę o pomoc jaki rozkład BTW przyjąć.
Pozdrawiam

Zmieniony przez - paulina675 w dniu 2014-12-11 22:10:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To jest temat "\pojedyńcze pytania" a nie "Kompleksowe porady". Założ swój własny temat, lub jeszcze lepiej - wykup konsultację poprzez potreningu.pli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1301
Witam mam takie szybkie pytanko,od 01.12.2014 ćwiczę na siłowni 5 dni w tyg kaloryczność trzymam na poziomie 1800 kalorii z rozkładem 120 B, 180 W i reszta tłuszcz i jestem na plusie z wagą aż 3,5 kg czy to normalne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
TRudno ocenić czy normalne nie znając szczegółów, ale - jak widać - na pewno jest możliwe

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1301
W takim razie od stycznia założę dziennik, bo teraz wyjeżdżam na wakacje. Bo się trochę zirytowałam bo chciałabym schudnąć a nie puchnąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ponawiam pytanie:
moo
Planuję zacząć od stycznia trening siłowy, jednak chciałabym wykonywać go dwa, a nie trzy razy w tygodniu.
Moje pytanie brzmi: czy trenując w ten sposób powinnam zwiększyć ilość powtórzeń lub serii >>tego<< treningu w warunkach domowych?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moo
Ponawiam pytanie:
moo
Planuję zacząć od stycznia trening siłowy, jednak chciałabym wykonywać go dwa, a nie trzy razy w tygodniu.
Moje pytanie brzmi: czy trenując w ten sposób powinnam zwiększyć ilość powtórzeń lub serii >>tego<< treningu w warunkach domowych?



A po co masz coś zwiększać, zmniejszać czy jeszcze coś tam?

Trenujesz według schematu, bez rozkmin.

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2014-12-13 11:53:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 842 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 71137
Mam pytania odnośnie treningu https://www.sfd.pl/DT_julusiaczek-t992625-s9.html - na samym dole

"6. Seria łączona: brzuszki/odwrotne brzuszki/unoszenie ciała bokiem" - mogę sobie zamienić na inne ćwiczenia z zachowaniem pracujących partii, tzn. proste+skośne, proste, skośne?

"2a. Sissi 3x10-12
2b. Chodzenie z gumą na boki 3x10-12" - tu też chciałam zamienić, ale nie wiem, na co - które mięśnie tutaj głównie pracują?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Martucca
moo
Ponawiam pytanie:
moo
Planuję zacząć od stycznia trening siłowy, jednak chciałabym wykonywać go dwa, a nie trzy razy w tygodniu.
Moje pytanie brzmi: czy trenując w ten sposób powinnam zwiększyć ilość powtórzeń lub serii >>tego<< treningu w warunkach domowych?



A po co masz coś zwiększać, zmniejszać czy jeszcze coś tam?

Trenujesz według schematu, bez rozkmin.

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2014-12-13 11:53:06

No tak, ale wg schematu trening należy wykonywać trzy razy w tygoniu. Czy w takim razie trening wykonywany 2 razy nie będzie za mało intensywny? Dlaczego nie należy niczego zwiększać?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na redukcje- do oceny

Następny temat

Witam dziewczyny! Nowa na forum prosi o pomoc i zrozumienie ;)

WHEY premium