SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Klatka piersiowa, biceps.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3153

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29
Witam, mam 15 lat i 181 cm wzrostu i waże około 60 kg. W lutym 2011 roku zaczołem ćwiczyć takie jakby półpompki, ponieważ nie mogłem zrobić ani jednej prawidłowej i postanowaiłem coś z tym zrobić. Na samym początku nogi opierałem o fotel prawie do kolan żeby mi było lżej. Wkońcu zaczołem robić prawdziwe pompki. Mój trening wyglądał tak ze robiłem 3 x 20 pompek codziennie aby podbudować troche klatke i biceps . Jakiś czas później zaczołem robić pompki w większych ilościach 3 x 30.
W marcu 2012 kupiłem hantle 2 x 4 kg. Od tamtego czasu ćwiczę tak : podnoszenie hantli w chwycie młotkowym stojąc i uginając przedramiona z supinacją 3 serie po 40 powtórzeń potem pompki 2 serie po 20 powtórzeń i trzecia seria max powtórzeń minimum 30. Taki trening wykonuje w poniedziałek, środę i piątek aby dać mięsniom czas na regeneracje. Prawy biceps obwód 28 cm lewy 27 cm.

Mój problem polega na tym, że gdy mam wyprostowaną rekę to nic nie widać że ćwiczę. Jednak gdy zegnę reke i napne to już jest zadowalający widok :)
Jeśli chodzi o klatkę piersiowa to mam wyrzeźbione aby na zewnętrznych stronach a środkowa część klatki się nie chce rzeźbić co mogę z tym zrobić?
Proszę was o ocenienie, czy taki trening może być i opisać przyczynę mojego problemu.

Zmieniony przez - Belzebub12 w dniu 2012-08-01 10:42:34

Zmieniony przez - Belzebub12 w dniu 2012-08-01 12:06:20
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29
Dzięki ale nie chce płacić kasy za plan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 458 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13618
Belzebub12

Jednak gdy zegnę reke i napne to już jest zadowalający widok :)


He he he... 28 w łapie to "zadowalający widok".

Twój problem jest ze masz 20kg niedowagi, na pompkach to sobie możesz...
Najlepiej idź na siłownię, dobry plan, dieta i możesz coś osiągnąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 119
Z hantlami 4 kg nic nie zdziałasz tym bardziej gdy idziesz na masę. Idź na siłownię i zacznij robić trening obiegowy potem grupowy i rośnij ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 196 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3538
ja tylko powiem tyle ze dla mnie to porażka ze ty waszysz tak malo na taki wzrost ! czlowieku jeeeeeeedz! conajmniej 10kg potrzebujesz zeby normalnie wygladac. Co do sprzetu dokup gryf/sztange z obciązeniem a tym duuuuzo mozna zrobic+drązek (ja kupilem za 10zl i mam 2 lata)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29
troche mam łapy chude i dlatego 28 cm wyglada nie najgorzej. A jak przytyc to nie wiem jem tyle ile potrzebuje moze troche wiecej a jestem wlasnie za chudy . Mysle ze powinienem wazyc okolo 70 kg na 181
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29
Jak gadałem z kolegą który też ćwiczy to mówił żebym pił jajka bo to na mase, czy to wogóle coś pomoże no i czy to jest bezpieczne, bo salmonella i inne gówna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29
taki mam biceps

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 309 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5313
Z czego ty tu się cieszysz?? kosci i kości. Ja mam 171 i waze 62kg-.-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2061 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32316
zacznij jeść...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Typowy amator.

Następny temat

FBW do sprawdzenia

WHEY premium