SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Domator: biceps, klatka piersiowa

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2292

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 92
Witam! Nazywam się Olek i proszę o pomoc, w ćwiczeniach bicepsa i mięśni klatki piersiowej w domowych warunkach. Pytam tylko o nie ponieważ mam już ćwiczenia na mięśnie brzucha, a nogi "katuję" na treningach judo i akrobatyki.

Płeć: M
Wiek: 13
Waga: 50
Wzrost: 163
Klata: 72
Biceps: 30
Cel treningowy: nabranie masy mięśniowej w górnych partiach
Staż treningowy: W domu robię ćwiczenia na mięśnie brzucha - "Legendarny ABS II" poziom 4. codziennie przez ok. miesiąc, i nieregularnie pompki
Uprawiane inne sporty: Judo - 5 razy w tygodniu po 1h 30min i nieregularne treningi akrobatyki sportowej
Dostęp do sprzętu : sztanga
Dieta: nie mam konkretnie ułożonej, ale staram się jeść mięso (głównie kurczak), twaróg i warzywa
Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje): brak
Zażywane suplementy: brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2360 Napisanych postów 30612 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270732
treningi judo to nie treningi nóg

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 92
Ale na treningach judo na nogi nastawiony jest największy nacisk. Nie wiem czy widziałeś/przećwiczyłeś normalny trening, bo nie wiem w jakim zakresie jest Twoja wiedza na ten temat. Mogę jedynie oznajmić Cię, że na treningach pracuję wszystkie partie mięśni nóg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2360 Napisanych postów 30612 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270732
wiedza na tyle duża by wiedzieć że treningi judo to nie treningi nóg. Pracują nie tylko nogi,ale i plecy,brzuch. Przy każdym nie mal rzucie angażujesz te mięśniem ale nie przeszkadza Ci to ćwiczyć brzucha w domu,natomiast jeśli idzie o nogi to już przeszkadza...

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2013-07-28 13:49:55

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 92
Ćwiczenie brzucha jest wygodniejsze. Z wykorzystaniem wyłącznie drążka można ćwiczyć najlepiej jak się da. Wydawało mi się, że w domu nogi mogę ćwiczyć jedynie przysiadami, ale jeśli są jeszcze inne możliwości to byłoby świetnie gdybyś mi je pokazał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 92
A poza tym u nas w klubie ćwiczymy głównie w górze, nie parterze, więc brzuch jest rzadko poddawany wysiłkom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2360 Napisanych postów 30612 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270732
nie tylko u Was,judo to nie tylko kulanka na glebie,to również świetna stójka. Właśnie w tej stójce zauważ że jak rzucacs kimś na glebę to z charakterystycznym skrętem tulowia. To przecież praca grzbietu i brzucha w głównej mierze.

ćwiczeń na nogi jest troche, tu taki poradnik: https://www.sfd.pl/DOMOWY_ATLAS_ĆWICZEŃ-t946176.html 

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 92
Dzięki! Mam tylko jeszcze jedno pytanie. Skoro brzuch mogę robić codziennie, to jak długo regenerują się nogi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 548 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5353
kto ci powiedział że brzuch możesz cw codziennie... wcale tak nie jst to taki mięsień jak i inne i tez potrzebują odpoczynku

Zmieniony przez - gwiazda17 w dniu 2013-07-29 01:11:04

nic nie motywuję nas tak jak ludzie którzy w nas nie wierzą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 729 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4267
na temat treningu brzucha codziennie czy nie codziennie jest wiele teorii, ja uważam, że można jeżeli nie przesadzasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 548 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5353
aha no to twój wybór...

nic nie motywuję nas tak jak ludzie którzy w nas nie wierzą

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zrób To Sam - EKSPANDER - gumy, gumki.

Następny temat

Pomoc w ułożeniu planu treningowego

WHEY premium