SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*****KLATKA PIERSIOWA******

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1559

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40
Witam mam 14 lat waze 50 kg mam 164 wzrostu... czy mogłby mi ktos ustalic diete i jakis trening bez zadnych hantlow ani lawek bo nieposiadam nic... chodzi mi o miesnie klatki piersiowej. Z gory dzieki :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40
aha i niewiem co to czytaj tematy podwieszone albo zeby szukac w wyszukiwarce niewiem o co biega wogole nic mozecie mi delikatnie wytlumaczyc??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 587 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7110
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40
to juz robie a co z dieta??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40
no prosze pomozcie mi chcem zwiekszyc mase miesniowa klatki piersiowej bo mam takie dziwne odstajace kosci ortopeda powiedzial ze to jest narosl na zlaczu zeber z mostkiem i kazal mi zwiekszyc mase miesniowa "masz cwiczyc" chcem jak najszybciej przybrac tej masy bo strasznie sie tego wstydze a jak wiecie niedlugo wakacje... wysiadam juz psychicznie pomozcie prosze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 384 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6892
14 lat?To proponuje Ci taka diete:
Ogranicz napoje gazowane i jakies smieciowe jedzenie a tak poza tym jedz wszystko ile wlezie:)
A co do treningu to o rezultatach do wakacji mozesz zapomniec.

Zmieniony przez - polak82 w dniu 2007-06-08 18:46:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 269 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3584
dymaj pompeczki jak będzie za lekko to z plecakiem bez sprzętu nie zrobisz z klatą wiele. A dieta, niech ci mama tran kupi i jedz co rodzice dają, nie wydziwiaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40
no ze do wakacji nie to chyba jasne a smieciowe jedzenie to czyli jakie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 532 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4869
Czyli smieciowe wejdz do dzilu odzywianie - tam poczytaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40
nie wiem co to jest dzil MałyArnoldzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 532 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4869
Pisane w pospiechu
Jak sie nie domyslasz o co chodzi to napisze poprawnie i duzymi literami :) ZAJRZYJ DO DZIAŁU ODŻYWIANIE
A tu masz link, jak nie bedziesz mogl znalezc
https://www.sfd.pl/Odżywianie-f10.html 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kiedy robic brzuch???

Wiecej