SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kittie ma NOBLA, a... Picie, ćpanie, pyerdolenie - to w kurniku zawsze w cenie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 115608

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7734 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 220582
dorób se klaty i będą cycki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7734 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 220582
ćwiczący niećwiczącego nie zrozumie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
powiedziałam tacie, że chce cycki w tym roku pod choinkę - ale on uważa że mi niepotrzebna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7734 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 220582
i na odwrót
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
z resztą nikt mnie nie wspiera w moim pomyśle na silikon. A ja i tak wiem lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wszystko tylko nie silikon i zadne powiekszanie cyców, wyłudzanie kasy


luci niecwiczacy cwiczącego nie zrozumie masz racje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
a ja uważam, że wszystko jest dla ludzi. Tylko mnie odstrasza to, że efekt może nie być taki jakiego oczekuję i jaki sobie wymyśliłam, bo pewnych rzeczy po prostu nie da się przeskoczyć. Póki co przeżyłam tyle lat płaska więc nie ma pośpiechu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i takie cuś to nie są tanie rzeczy chyba;->
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
mam tylko jedna znajomą, która mnie wspiera, ale sama tylko wcielila zdrowe menu w zycie, bo jak sama twierdzi brakuje jej konsekwencji w cwiczeniach, ale Ona akurat jest szcula, ale te ktorym by sie praca nad sylwetka przydala, to potrafia dociac, ze nie widac efektow mojej pracy, co mam im lekki to lekki, ale biceps napinac...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
no nie, ale to jednorazowy wydatek, do przeżycia
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BlueCrocus Po zdrowie i sprawność

Następny temat

redukcja przy hiperprolaktynemi - cichoszka

WHEY premium