SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KONKURSY - PYTANIA, SUGESTIE, UWAGI

temat działu:

UNS SUPPLEMENTS - firmowe forum marki UNS

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 86501

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 80
.

Zmieniony przez - Shemi w dniu 2015-02-17 20:35:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
Przysiad do kąta prostego czyli taki? Aż chyba specjalnie przyniosę wagę na siłownie

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2021
Dobry warkocz :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
Wygląda jakby nie depilowała okolic bikini ( bez pojazdu ) xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
przecież ten przysiad nie jest do kata prostego, "trochę brakuje"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
A to logo u dołu zdjęcia to nie wcale reklama :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 703
hmmm właśnie dlatego pytałem wcześniej co znaczy do kąta prostego....

SebastianMielecki
masz zejść do kąta prostego między łydką a dwugłowym, możesz oczywiście jeszcze mniejszy kąt mieć, czyli siadać dupą do ziemi


nie żebym bawił się w aptekę, ale wolałbym żeby ktoś rozwiał wątpliwości skoro są różne zdania







jakby nie ugryźć tematu definicja się zgadza, więc teraz pytanie, czy faktycznie o ten kąt prosty chodzi?


Zmieniony przez - Walu w dniu 2015-02-18 19:51:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1194
Czego nie rozumiecie ? Ma być widoczny minimum kąt prosty między łydką a dwójką. Te zdjecia które wstawiłeś są dla mnie słabe Z boku wygląda to inaczej zupełnie

http://www.sfd.pl/[BLOG]_DT_by_Ekon-t1063475.html ZAPRASZAM DO OBSERWOWANIA I KOMENTOWANIA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 92
Czy w konkursie na pupę, pupa ma być w getrach czy w majtkach? Odkryta czy zasłonięta? Czy zdjęcie może być przerobione, np, na czarno białe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 892 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12946
a chciała byś oceniać kraty u facetow w podkoszulkach? ☺

TO TYLKO MOJE ZDANIE, NIE KAŻE NIKOMU SIĘ NIM SUGEROWAĆ!!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[KONKURS] Najciekawszy kolaż zdjęć z dnia treningowego

Następny temat

[KUCHNIA]Doris.K w kuchni

WHEY premium