SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KONKURSY - PYTANIA, SUGESTIE, UWAGI

temat działu:

UNS SUPPLEMENTS - firmowe forum marki UNS

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 86144

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 182 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1093
lajki i udostępnienia = reklama dla firmy, zawsze organizujący może zmienić zasady, zawsze możesz też "spamować" może uda ci sie wygrac, powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 25 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 775
Może, z tym, że np ja nie posiadam Fb także już lipa :) No nic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 182 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1093
no w sumie teraz jak sie patrzy to teraz wszystkie firmy na fb robia konkursy bo tak jak pisałem wyżej REKLAMA dźwignią handlu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
Też nie lubię jak ktoś zmienia zasady, ale trzeba się dostosować:), liczę na głosy bo nie chce spamować znajomym o lajki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4511 Napisanych postów 35789 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263106
Może po prostu będzie tak, że ta fejsbukowa nagroda będzie dodatkowa, a potem i tak będzie głosowanie UNS + przedstawicieli SFD na kolejne 3 nagrody jak to było napisane w pierwszym poście

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 423 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15359
Napisali w ostatnim poście,że będzie jedna nagroda za FB i jedna głosami UNS.
Chciałem zobaczyć ile będe miał lajków bez jakiejkolwiek ingerencji z mojej strony,jednak widze,że mają już po 50+ lajków,także będe chyba musiał coś tam porozsyłać :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4511 Napisanych postów 35789 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263106
Pierwotnie miały być 3 nagrody, więc myśle że mimo zmiany formy części głosowania, tak czy siak te 3 zostaną rozdane.... no ale zobaczymy

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
I tak według mnie najciekawsza praca do ta laboratoryjna xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 671 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6711
Osobiście nie będę się o lajki prosił - ile osób uzna że wpadłem na fajny pomysł to tyle polajkuje a widzę że już kilkanaście ich jest, także dziękuje wszystkim za oddane na mnie głosy (tankoeanie zabytku)
Mi tam zmiana zasad nie przeszkadza. Niech się UNS promuje bo naprawdę może się swoim arsenałem spokojnie chwalić
Na nagrodę z lajków i udostępnien szans nie mam, ale na wyniki UNS'a już wyczekuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 831 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8935
Nie wiem o co płacz. Jeszcze nigdy nikt nie ucierpiał na tych konkursach i zawsze jest dane więcej niż pierwotnie było zakładane. Jest konkurs na FB, będzie głosowanie. Jak zwykle wszechobecne rozżalenie. Na marginesie to nie trzeba mieć fejsbuka do tego bo to ludzie mają polubić daną grafikę a nie Wy swoją.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[KONKURS] Najciekawszy kolaż zdjęć z dnia treningowego

Następny temat

[KUCHNIA]Doris.K w kuchni

WHEY premium