SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KONKURSY - PYTANIA, SUGESTIE, UWAGI

temat działu:

UNS SUPPLEMENTS - firmowe forum marki UNS

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 86152

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 831 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8935
Dziś koniec konkursu na najfajniejszą kratę na brzuchu :) Czekam na Wasze nowe propozycje. Od środy chce ruszyć z czymś nowym. Ktoś ma jakieś pomysły? Ja ze swojej strony myślę nad konkursem na ilość powtórzeń - przysiad 100% MC. Oczywiście na czas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 857 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7635
Najfajnieszy secik muzyki na trening taka kompilacja opdowiednio opracowana kilku uworków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
UNS-SUPPLEMENTS
Dziś koniec konkursu na najfajniejszą kratę na brzuchu :) Czekam na Wasze nowe propozycje. Od środy chce ruszyć z czymś nowym. Ktoś ma jakieś pomysły? Ja ze swojej strony myślę nad konkursem na ilość powtórzeń - przysiad 100% MC. Oczywiście na czas.

proponuje konkurs na ilosc powtórzen np na 80% wagi ciała wykonac max ile sie da powtórzeń, bez ograniczeń czasowych, byle było nagrane ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 831 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8935
Bez ograniczeń czasowych to będą filmy o czasie 60 minut. Bez przesady takie coś nie jest wymierne. 3-4 minuty to jest maks. Czekam na propozycje innych konkursów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
czekajcie na mnie z tym konkursem na brzuch :D juz foty porobione tylko wrzcic na serwer i na sfd teraz go zobaczylem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 831 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8935
Masz 2 h jeszcze ::)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 326 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6123
Wcześniej dałem ten pomysł z kurakiem i ryżem. Nie widziałem, żeby go ludzi jakoś odrzucili, UNS też się nie wypowiedziało, więc wrzucam raz jeszcze.

michalwezyk
To ja mam taki pomysł... Był już konkurs na 'Twój ulubiony posiłek', ale może warto zrobić konkurs "Sposób na kurczaka i ryż!". W Twój ulubiony posiłek wygrało chyba jakieś ciasto, pojawiło się dużo skomplikowanych posiłków, które czasami dla osób mających dwie lewe ręce w kuchni (np. mnie) jest nie do wykonania. Każdy zawodnik i amator sportów sylwetkowych opiera swoją dietę na kurczaku i ryżu. Tak już się przyjęło i od X lat jest to podstawa naszego jadłospisu. Każdy przyrządza swojego kuraka w inny sposób: jedni gotują, drudzy smażą, następny ma jakąś magiczną przyprawę, inny podaje z ryżem, ale jakimś kolorowym, inny robi mega sos, następny woli go mieć z ananasem, jeden je w formie kotletów mielonych a inny jak jakąś pieczeń czy szynkę. Każdy miałby przygotować obiad kulturysty, czyli kurczak + ryż (ewentualnie makaron, czy kasza, co kto lubi). Przedstawiłby to w formie video, zdjęć, przepisu, opisu czy czegokolwiek. Ja proponowałbym też oceniać formę przedstawienia, bo jedna osoba ściągnie z neta, wstawi zdjęcia i heja, a druga nagra film, sama wszystko wymyśli i się okaże, że osoba, która miała 'gotowca' zgarnie każdą nagrodę. Myślę, że jest to bardzo sprawiedliwy konkurs, bo każdy z nas, kobieta czy mężczyzna dbający o formę musi chociaż raz w życiu zjeść tego kurczaka i ryż, a na pewno ma jakiś sposób, żeby to danie nie było monotonne.

Oceniałoby się:
- przedstawienie (pomysłowość, nikt nie mówił, że film video musi być lepszy niż jakiś super kolaż zdjęć),
- danie ogółem (pomysłowość, to jak zostało wykonane, wiadomo, zwykły ugotowany kurak nie będzie tak kozacki jak zrobiony po hawajsku czy tajlandzku albo w jakiś płatkach),
- podanie dania (dużo osób mówi, że lubi jak coś ładnie wygląda na talerzu, a nie rzucona papka i wcinaj!)
+ proponowałbym, aby każda osoba biorąca udział w konkursie wrzucała swój przepis w ostatni dzień konkursu, bo wtedy nie będzie głupich tekstów typu 'zgapił ode mnie' albo coś w tym stylu. Nawet jak dwie osoby wrzucą takie same przepisy albo podobne, to będzie gwarancja, że chciały jak najlepiej i to zbieg okoliczności. Zawsze wtedy można podzielić nagrodę albo wybrać osobę, która lepiej zrobiła całokształt (przedstawienie i opis posiłku).

Ja wiem, że jest dużo zwolenników mega czystego jedzeni i prócz gotowanego kurczaka i ryżu nie dodają nawet grama ketchupu, ale takie osoby nie są zmuszane do brania udziału w konkursie. Ale z drugiej strony jest spora liczba osób, która po prostu nudzi się takim jedzeniem i szuka rozwiązań, więc czemu się nimi nie podzielić? Do tego konkursu nie trzeba mieć super umiejętności, bo każdy z nas wcina kurczaka na około. Nasza Doris wrzuca nam w formie filmików różne posiłki, więc może damy też szansę użytkownikom i klientom UNS dać się pokazać? :)

P.S. Nigdzie nie widziałem takiego konkursu. Jest mnóstwo na 'Wyjątkowy posiłek', ale nigdzie nie widziałem 'Sposoby na kurczaka'. Jeśli ktoś już wcześniej na to wpadł to sory, po prostu nie przebrnąłem przez wszystkie strony tego tematu albo mi gdzies po prostu umknęło.

Dziennik treningowy - michalwezyk jako Men's Physique Academy!
(http://www.sfd.pl/[BLOG]_michalwezyk_jako_Men_s_Physique_Academy!-t1107326.html#post1)

Facebook Men's Physique Academy!
(https://web.facebook.com/mensphysiqueacademy/?fref=ts) 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Jedzenie czekolady na czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
max ilosc przysiadów ATG na 80% ciezaru ciała w 4 min
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[KONKURS] Najciekawszy kolaż zdjęć z dnia treningowego

Następny temat

[KUCHNIA]Doris.K w kuchni

WHEY premium