SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CYKL REGENERACYJNY / / SUGESTIE, UWAGI

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2757

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 262
czesc Wam,

Od dłuższego czasu przygotowywuje sie na testy sprawnosciowe. mam za soba rozne cykle ( stosunkowo ciężkie i wymagające duzych nakładow kalorii ). na tydzien przed wyjazdem zamierzam przeprowadzic maly cykl regeneracyjny. myslicie ze to dobry pomysł? przytrzymałbym sie mojego dotychczasowego plany z tym że np. z mniejsza intensownoscia ( wykluczylbym terning siłowy sprowadzajac sie tylko do drązka, zmneijszylbym dystans biegowy, wiecej czasu na regeneracje i zwiekszylbym podaz białka w diecie - mysle o zakupie preparatu ISOLITE od treca ). wasze opinie i sugestie sa mile widziane. rozpatrze kazda sensowna odpowiedz !!! pozdr. chev.

Wykreśl ze swojego słownika słowo problem i zastąp słowem WYZWANIE!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
trenujesz bez przerwy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 262
trenuje srednio 6 razy w tyg. kiedy organizm byl przetrenowany zmniejszalem intensywnosc i gdy doszedlem do siebie podnosilem "obroty". jakies sugestie pavlo?

Wykreśl ze swojego słownika słowo problem i zastąp słowem WYZWANIE!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1234 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13825
jedno pytanie co trenujesz bieganie jaki dystans ???? to jest bardzo wazne :) zeby cos doradzic

za Ruch za HKS pojdziemy az po życia kRes :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 262
https://www.sfd.pl/POKONAĆ_WŁASNE_SŁABOŚCI_!!!-t335379.html

moj plan treningowy wyglada mniej wiecej tak. jest w dziale SE. btw. dodalem teraz nieco modyfikacji typu interwaly, marsze ze sztanga itd. w ostatnich dniach trzymam sie priorytetu szybkosc sila wytrzymalosc.

Wykreśl ze swojego słownika słowo problem i zastąp słowem WYZWANIE!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 262
...wczesniej takze ale teraz w szczegolnosci.

Wykreśl ze swojego słownika słowo problem i zastąp słowem WYZWANIE!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1234 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13825
o korde z czyms takim to sie niespotkałem :) zaraz przesledze dokladnie linka :D

ps ile czasu ma trwac regeneracja????
kiedy masz kulminacyjny punkt Twoich przygotowan???? ( egzamin na zolnieza czy cos takiego)

swoją drogą jestes prze***anie wysportowany i wytrzymały łap soga info dostaniesz na gg bo pisales do mnie :)

za Ruch za HKS pojdziemy az po życia kRes :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
probowales robic strategiczne roztrenowanie? (7-12 dni zupelnie off od sportu)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1234 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13825
Pavlo masz dobry pomysł ale wiemy dobrze ze moze to roznie sie skonczyc

moja propozycja taka abys zaprzestał treningu takiego jak go opisałes a przez tydzien smigał na rowerku, chodził na basen, załozył rolki, grał w siatke , kosza, noge no i rozciąganie :)

cwiczenia te beda podrzymywały sprawnosc fizyczną a przyokzji spowoduja ze organizm bedzie sie regenerował poniewaz wysiłek bedzie mniejszy niz ten co Ty napisałes :)

za Ruch za HKS pojdziemy az po życia kRes :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 262
do pavlo : nie robilem tego typu roztrenowania, do tej pory jesli regenerowalem organizm to podczas mniejszych wysilkow.

jesli chodzi o te zamienne dyscypliny to jestem raczej sceptykiem do rolek siatki itp...

Wykreśl ze swojego słownika słowo problem i zastąp słowem WYZWANIE!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 262
moja sugestia:

koncze ten tydzien z normalna intensywnoscia. ost tydzien czerwca to stopniowe zwalnianie wysiłku ( od pon do piątku zmiejszam dystans np. od 10 do 4 km - nie musze biegac codziennie i chyba wybiore sie ok 4 razy na łatwa nawierzchnie ), do tego odprezajace pływanie i troche czasu w "bulgoczącej wannie" :) po pływaniu. drazek 3 x na tydzien i eliminacja pozostalych cwiczen silowych. trening koncze w ost sobote czerwca. punkt kulminacyjny to 2 lipiec. testy jada od 3 lipca.

Wykreśl ze swojego słownika słowo problem i zastąp słowem WYZWANIE!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

stres obniżający sprawność fizyczną??

Następny temat

Turnieje Piłki Plażowej

WHEY premium