SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KONKURSY - PYTANIA, SUGESTIE, UWAGI

temat działu:

UNS SUPPLEMENTS - firmowe forum marki UNS

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 86175

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 636
Wiadomo, że na fb wygrywa nie najlepsza praca a osoba która poprosi o lajki.
Nie bądźmy jednak tacy pazerni na wygraną
Swoją drogą to mnie cieszy sam widok mojego zdjęcia na stronie UNS i fakt, że polubiły to dwie osoby którym rzeczywiście zdjęcie mogło przypaść do gustu.
Zdjęcie zrobione na spontanie, bez przygotowań, gdzie faktycznie używam tego supla w danej chwili.
Będę wygrany jak moje foto dobije do 5 lajków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 1072 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28560
Poprzednim razem mój 13-letni synek zrobił zdęcie moich supli z UNS, zarejestrował się na SFD, wrzucił fotkę, żeby wygrać dla mnie odżywki potrzebne do zawodów, bardzo chciał wygrać...nie wygrał...nie płakał... Powiedział, "następnym razem się uda" Teraz też, jedno ze zdjęć jest jego Życzę wszystkim takiego podejścia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 423 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15359
Dziś ostatni dzien głosowania na prace konkursowe.Lajkujcie i udostępniajcie najlepszą prace według was! :)
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.372069149631227.1073741841.160435687461242&type=1 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
jak z ta kolejna edycja prodzekt dzika masa/redu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 831 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8935
Zastanawiam się :) Może od przyszłego tygodnia. Czas pokaże. Tymczasem jakie są Wasze propozycje na konkurs w tym tygodniu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
pompki, kto wykona najwiecej w czasie 3 minut np. w tym czasie moze odpoczywać ale nie moze zatrzymywać czasu..

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 831 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8935
Zaraz będzie milion problemów , ten zrobił źle, inny co innego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
co by nie wymyślec to zawsze znajda sie tacy co bedą sie prumkali i przyczepiali do byle czego.. zresztą to Wy oceniacie wg własnych upodobań a jak komuś sie to nie podoba to niech nie startuje i tyle:)

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
Ja tylko na prodzekt czekam xd, jak na tygodniu nie będzie ( to potem żeby nie było że nasapany byłem i nie startuje )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 423 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15359
Ja tym razem w Prodżekcie będe tylko widzem,jutro wracam do roboty i dopiero w czerwcu zrobie sobie wolne,także jak UNS wyjdzie z tą inicjatywą to Powodzenia i nie op*****lajcie sie tak z dzienniczkami jak ja :)

Zmieniony przez - Shrom w dniu 2015-01-11 20:10:12
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[KONKURS] Najciekawszy kolaż zdjęć z dnia treningowego

Następny temat

[KUCHNIA]Doris.K w kuchni

WHEY premium