SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KOKTAIL MASSOWY !!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5765

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1669 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40418
Witam!

Zamieszczam tutaj fajny przepis na koktail energetyczny.

50g platkow owsianych -> 6g B, 35g WW, 3.5g T
150ml mleka 2% -> 5g B, 7.5g WW, 2.25g T
100ml jogurtu naturalnego -> 4g B, 6g WW, 2g T
1 sredni banan (200g) -> 2g B, 46g WW, 0.6g T
100g twarogu poltlustego -> 18g B, 1.75g WW, 2.5g T
3 lyzeczki kakao rozpuszczalnego -> 0.5g B, 13.8g WW, 0.2g T
3 plaskie lyzki (18-20g) mleka w proszku odtluszczonego -> 6.3g B, 9g WW, 0.1g B

Razem -> 41.3g B, 118g WW, 11g T, 600-700 kcal

(Wyjasnienie skrotow B - bialko, WW - weglowodany, T - tluszcz)

Wszystkie skladniki wkladamy do odpowiedniego pojemnika i miksujemy mikserem. Mozemy to potraktowac jako pelnowartosciowy, wysokobialkowy posilek lub tez spozywac go w trakcie dnia,
np. 1/4 do sniadania, 1/4 przed treningiem i reszta po treningu.
Ilosc koktajlu to ok. 0.6 - 0.8 litra. Jest spora bomba kaloryczna, wiec swietnie nadaje szczegolnie dla ludzi, ktorym
ciezko jest przybrac na masie.
Co do mleka w proszku - nie kazdy organizm toleruje laktoze w nim zawarta. Jesli wiec miewasz po koktalju wzdecia lub inne
przykre dolegliwosci - po prostu nie dodawaj mleka w proszku. Sam koktajl niewiele na tym straci, a Ty bedziesz zadowolony :)
Co do smaku - ja oprocz kakao dodaje 2-3 lyzeczki kawy - bardzo mi wtedy smakuje. Mozesz rowniez pokombinowac z innymi produktami, ktore nadadza
koktajlowi odpowiedni dla Ciebie smak - np. dodac troche miodu :)
Powodzenia, zycze jak najwiekszego przyrostu masy!

Co do przyrządzenia to najlepiej wsypać do miksera najpierw płatki i zalać gorącą wodą to sie rozmiękczą bo inaczej są grudki.

Mam jeszcze pełną tabelę energetyczną ale nie wiem jak ją wrzucić na forum. Mam nadzieję że się wam przepis przyda

Pozdrawiam i życze wielkiej masy

NIE DAWAĆ MI SOGÓW !!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
był juz link o koktajlach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
https://www.sfd.pl/temat88185/ 

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
masz SOGa za dobre checi

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 240
Hej to trzeba wyprubować :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86307
skusze się ...

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
wyprubuję jutro a co do płatków owsianych to maja byc ugotowane ?? kiedys próbowałem surowe zmiksowac to nie bardzo :P

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
pamietajcie, ze koktajl na mase bez diety na mase na wiele sie nie zda

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1669 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40418
zalewasz wrzątkiem płatki i czekasz ze 3 minuty to one miękną i się ładnie mixują Ale tak jak kolega pisze wyżej bez diety ani rusz. A przy okazji mam pytanie: jak ten koktail ma 41 g białka to mi się wszystko wchłonie jak wypuje go na raz?? bo słyszałem że jednorazowo wchłania się 30-35 gram.

NIE DAWAĆ MI SOGÓW !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
zależy od potrzeb organizmu i nietrzeba az tak szaleć z biał.

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6284 Napisanych postów 76113 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755290
Jak ktos nie ma przerw w pracy/szkole to moze sie przydac, a innym przypadku nie widze potrzeby. (moze jedynie jak komus zeby madrosci rosna, tak jak mi i nie moge za bardzo gryzc )

Zmieniony przez - domer w dniu 2005-07-06 11:03:51

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy KFC to taki sam syf co McDonald??

Następny temat

thermal pro

WHEY premium