SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KIedy Stosowac Mangum 8000 plus glutamina z dieta

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2719

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 271
Witam
Cwicze juz pol roku waze 58 kg i 176 cm w sumie to i tak przytylem 6 kg , ale wyglądam jak kosciotrup , wiec postanowilem sie wziosc za diete i kupilem to co w temacie
WięC kiedy ja mam jesc ten gainer ? Wiem ze wtedy kiedy nie moge zjesc posilku , no ale przed treningiem ? po ? jak to połączyć z dietĄ ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Najlepiej zrobisz jak sprzedasz, szczegolnie ta glutamine. Nastepnym razem spytaj zanim niepotrzebnie wydasz pieniadze. Gainer tylko po treningu.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
Nie zastępuj jedzenia prochem. Gainera najlepiej spożyj zaraz po treningu a do godziny później normalny posiłek.
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 271
no ale juz kupilem to jak go brac ? w szkole jestem od 8 do 15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
To następnym razem zastanów się przed kupnem do czego służy dany suplement.
Jak pisałem gainer zaraz po treningu ok, w trakcie dnia unikaj.
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 271
NO ale sporo ludzi mowi ze bardzo dobre sa gainery , a i jeszcze jedno pytanie , CZy gainera trzeba brac co dzien o tej samej porze ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
Zważ na to, że sporo ludzi ma małe pojęcie... Nikt kompetentny nie powie Ci żebyś pił gainera zamiast zjeść pełnowartościowy posiłek. Co do 2giego pytania to nie.
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
Sporo ludzi to idioci.
Między 8-15 ryż+kurczak.
Gainera bierze się do braków w diecie, której Ty zapewne nie posiadasz.
Nie nadajesz się do tego sportu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
hilde małe sprostowanie.. zamiast ryżu ww złożone o NISKIM IG, kurczak ok, warzywa i zdrowe tłuszcze.
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 271
cwicze zeby troche przytycz i troche sily nabrac jak kazdy nie chce byc jakims kulturysta ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
możesz to zrobić równie dobrze bez gainera pozdr

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 271
no ale ciezko jest umnie z dieta ...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lipo , jak zwalczyc.

Następny temat

Ser biały i ryby

WHEY premium