SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Whey 100 od TrecNutrion (kiedy jak stosować)Czy dobre?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1112

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 33
Chciałbym zapytać..Ważę 60kg i mam 180cm wzrostu.Mam ułożoną dietę na około 3400kcal dziennie gdzie zalecana jest 2900 do utrzymania tej wagi jaką mam.Chcę wzbogacić dietę o białko whey od TREC'a (podobno najlepsze) Jakie dawki stosować?Kiedy?I jak często?Dodam że, od 2 tygodni uczęszczam na siłownie 3 razy w tygodniu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Usunięty przez Koniu151 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 25 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 947
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
Przy 60kg masy ciała dostarczanie białka z prochu mija się z celem, bez problemu wszystko wyciągniesz z jedzenia. Traktuj je ewentualnie jako sytuację awaryjną gdybyś faktycznie nie mógł zjeść posiłku lub nie miał apetytu.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 33
Gdyby dieta (zadziałała) to ile kg musiałbym ważyć by zacząć brać białko?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
nie ma czegoś takiego ile byś musiał ważyć. Białko to uzupełnienie diety, a przy Twojej masie ciała tak jak pisałem problemu z tym nie będzie, przecież to garstka jedzenia by dostarczyć te 100-120g białka. Ja ważę 2x tyle co Ty i nie mam z tym problemu.


Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2015-09-22 17:50:21

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 33
Rozumiem bardzo dziękuje ;) Czekam teraz na rezultaty myślę,że do grudnia uda mi się nabrać przyzwoitej masy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
Niestety mięśnie na drzewach nie rosną, więc 3 miesiące to za mało na dobre efekty, w 3 lata faktycznie może się udać.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na redukcję do oceny

Następny temat

Dieta dla laika

WHEY premium