SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta - czy mogę ją stosować?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 915

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29
witam all
przedstawiam Wam dietke ulozona przeze mnie...
pozostale dni beda nie co sie roznic ale ilosc wartosci odzywczych bedzie taka sama (przynajmniej sie postaram) ;)

Prosze o pomoc

+ mam wolny metabolizm (latwo moge przytyc)
+ waze 76 kg i mam 176 cm wzrostu
+ moje zapotrzebowanie kaloryczne wynosi ok. 3000 kcal
+ mam 17 lat
+ moj cel: masa a pozniej rzezba (chce wazyc max 80-83kg)
+ chodze na silke i robie split 3-dniowy (w pozostale dni robie brzuch i nogi)
+ brak dopingow (jestem czysty) najpierw chce miec dietke a pozniej moze jakies odzywki

szukam pomocy ;)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 279 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5474
Słabiutka dieta niestety. Zupełnie od czapki rozłożenie białka, którego w diecie jest raczej za mało - nie ma w śniadaniu, nie ma w posiłku potreningowym. Za mało zdrowych tłuszczy, za to wynalazki typu tuńczyk w oleju. Brak warzyw.

- Co robisz w Walentynki?
- Biceps i klate

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 895 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63831
dieta słaba bardzo, skoro masz tendencje do tycia o powinieneś unikać produktów o wysokim ig i o wysokiej zawartości cukru. W śniadaniu wywal ten jogurt - jeśli już jesz jogurty to naturalne a nie owocowe, jak nie lubisz naturalnych to dodaj sam sobie troszke owoców, bo te kupowane w sklepie jako owocowe to syf pełny cukru. Podobnie płatki kukurydziane - wywal je koniecznie i zastąp owsianymi górskimi. Do śniadania dodaj jakieś źródło białka np jajka.
W 2 posiłku daj ryż brązowy/basmati/parboiled i znowu jakieś źródło białka mięso/ryba. Tego słonecznika daj ze 20g.
3 Posiłek jest przed treningowy czyli bardzo ważny a jest tragiczny. Wywal chleb i daj makaron z mąki durum, ryż brązowy/basmati/parboiled/kasze gryczaną/jęczmienną. I wywal ten ser, bo jest to wolno wchłanialne białko dobre na noc a przed treningiem nie zbyt dobre więc daj zamiast niego mięso/rybę.
Po treningu znowu brak białka - to najważniejszy posiłek a Ty nie masz w nim pełnowartościowego białka. Daj ten ryż + mięso chude/rybę. Jabłko jako dodatek może być. Jogurt koniecznie wywal.
O 20 znowu brak białka, mleko z białka to lipa straszna i wywal te mleko. Mleko z kartonu to nie mleko prosto od krowy, nie jest wcale takie zdrowe a białko z mleka jest lipne. Poza tym więcej niż tego białka masz tam ww czyli laktozy. Daj tutaj tuńczyka w sosie własnym + warzywa + oliwa z oliwek + ewentualnie trochę tego chleba razowego.
Ostatni posiłek daj twaróg chudy lub półtłusty i oliwe z oliwek.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa ciała, i dieta.

Następny temat

Jak obliczyć DZIENNE zapotrzebowanie kaloryczne?

WHEY premium