SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie polecacie suplementy na mase?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2045

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13
Witam! Brałem 2 cykle na cm3 Trace i BCAA. Chciałbym coś na porost tkanki mięśniowej :D co polecacie ?( Ćwiczę już 1 rok )
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
wypełnij ankiete działu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
Ja polecam dietę. Słyszałem, że kopie lepiej niż wszystkie odżywki - spróbuj :). I wklej ankietę, dietę, trening, to się poradzi, co powinieneś brać, jeśli w ogóle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27
najlepiej Białko jakieś ale dieta to 70% sukcesu

Witam mam pytanie trenuje już trochę ale nie mogę nabrać masy ciągle stoje na 60kg proszę o rady

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 116
na mase dobra są: new mass mutation, mass impact i do tego bialko z ostrowi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
Białko nie jest na masę, tylko na uzupełnienie braków w diecie.
To samo gainer, którym jest New Mass Mutation. Jest do uzupełniania braków, a nie "na masę". Poza tym wytłumacz mi sens brania białka i gainera, skoro nic nie wspomniano o diecie?

Zmieniony przez - DreamEvil w dniu 2013-02-06 20:19:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
ankieta działu , i nie wypowiadac mi sie tutaj bezmyślnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13
Zdjęcie sylwetki (mile widziane):
Wiek :17
Waga :70
Wzrost :170
Staż treningowy:1
Obwód pasa:78
Obwód klaty:100
Obwód uda:49
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często):siłownia x4 w tyg
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) :Nic
Stan zdrowia:Dobry
Preferowane formy aktywności fizycznej:Bieganie,rower,pływanie
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty :cm3,BCCA
Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t:Jadłem dużo serów białych,ryb,musli,piersi z kurczaka a także ograniczałem rożne słodycze,
Wrażliwość na stymulanty:Nic
Możliwosci finansowe:Średnie
Cel/problem/opis: Masa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
musisz ulozyc diete tym razem

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bieganie i siłownia w tym samym dniu, 7 razy w tygodniu?

Następny temat

Skaza Białkowa a odżywki

WHEY premium