SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak pozbyć się tkanki tłuszczowej brzucha?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 63714

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31
Czy zwykłe brzuszki + dieta na redukcję tłuszczu w zupełności wystarczą aby pozbyć się "brzucha"?
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1324
Dodatkowo polecam aeroby, brzuszka sie pozbedziesz, ale miesni nie wyrzezbisz, bo do tego to juz raczej trzeba zastosowac wiecej cwiczen ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31
Dodam że jakiekolwiek treningi odbywają się w domu bez żadnych specjalistycznych sprzętów :) Nie chodzi mi o kaloryfer, tylko pozbycie się tych brzydkich fałdów, nie widać ich jak stoję prosto ale kiedy siedzę przy komputerze zgarbiony to nie wygląda to za ciekawie. Więc proszę o najprostsze ćwiczenia na pozbycie się tkanki. Rozumiem że dietę mam ułożyć sobie sam stosując się do tych kalkulatorów zamieszczonych na forum, tak?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2623 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42219
1. nie da sie miejscowo spalac tluszczu - juz sam nie wiem ktory raz to pisze - a na spalanie tluszczu w ogole jest ujemny bilans kaloryczny - mniej kalorii jesz niz spalasz. mozna to osiagnac roznymi sposobami - mniej jesc, wiecej sie ruszac - najlepiej jesli troche deficytu pochodzi z obciecia kalorii, a reszta ze zwiekszenia aktywnosci.

2. cwiczenia brzucha sa po to, zeby rosly lub nie malaly miesnie - nie po to zeby spalac tluszcz. tak naprawde przed rozpoczeciem redukcji powinno sie juz miec swietne meisnie brzucha zrobione "na masie", a w czasie redukcji robic brzuch lajtowo, tak zeby utrzymac to co jest, zeby bylo co odslaniac.
2

chwilowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080
zrob sobie a6w a diet na redukcje pelno na forum ;] , dorzucisz aero i powinno brzucho dosc szybko spasc tym bardaziej ze cieplo sie robi;]

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
O chwilowy wrocil mam nadzieje ze nie tylko na chwile Siema ziom choc pewnie mnie nie pamietasz

Do rzeczy zwykle brzuszki i dieta z ujemnymi kaloriami pozwoli ci zrzucic oponke ale tluszcz bedzie spadal nie tylko z brzuch a calego ciala!

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31
Hmmm ale na brzuchu jest najbardziej widoczna :P To do brzuszków dorzucę rower, hm?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1102 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10411
Chociaz bys robil 10000 brzuszkow dziennie to bez dobrej dietki nie bedziesz mial drabinki na brzuchu. Oczywiscie ze rower sie sprawdzi, kazdy wysilek sie przyda.
pozdrawiam.

"The important thing is not to stop questioning."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2623 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42219
siema - pamietam

jak oponka na brzuchu jest najbardziej widoczna - a tak to zwykle bywa u facetow - to zniknie jako ostatnia

chwilowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31
No ok, ale gdybym miał dietkę, pojeździłbym na tym rowerze i ćwiczył brzuszki, to oponka zejdzie szybciej niż gdybym tych brzuszków nie robił, tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2623 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42219
nie wdajac sie w szczegoly - tak!

chwilowy

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem-gainer

Następny temat

Mam problem w ulozeniu planu treningowego ,bo ...

WHEY premium