SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gołota vs Adamek - dyskusja po walce

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 102837

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1734 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6554
Team to sobie możesz założyć jak pokona Kliczke a to raczej nie realne. Teraz nic specjalnego nie wygrał... To nie był równy rywal na jego predyspozycje jak i wiek.

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1402 Wiek 46 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32262
i oczywiście wszyscy będziecie się cieszyć jak Kliczko zamiecie Tomka, który jeszcze 2 lata temu ważył 20kg mniej i ma 2 razy drobniejszy szkielet niż taki Kliczko...
rzygać mi się chce.

Nie dyskutuj z d****em bo najpierw ściągnie cię do swego poziomu a potem pokona doświadczeniem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 222 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3232
Mi chodzi, o Team Andrzeja!!!
Jego zdjecia z mlodych lat, jakie walki stoczyl itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 296 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2591
no mimo wszystko spodziewalem sie innego przebiegu walki-zaskoczenia nie ma ale ... No wlasnie:sedzia przerywa walke bez KO, w sytuacji, gdy wydawalo sie, ze Andrew mogldalej walczyc...Chociaz nie protestowal wiec... mimo wszystko czuje niedosyt!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 296 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2591
Ravenlord
po tej walce nie mysle, ze Kliczko go zmiecie z ringu, to moze byc dobra walka jezeli do niej dojdzie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1734 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6554
To jak chce Ci się tym żygać tym to po co tu ciągle siedzisz? Wyjdź się przejdz to pomaga przeciwwymiotnie, a od siedzenia przed kompem takie są tego efekty. Wbij na luz.
Paker zle przeczytałem. Zwracam honor

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1660
@Ricks
Że co? Jeszcze kilka sekund ,a gołota zaliczyłby K.O. ledwo się na nogach trzymał. Choc sam liczyłem na spektakularną walkę ,a widziałem trening na żywym worku ;]

Najlepsze było jak gołota zgubił szczęke :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 222 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3232
Nie ma spraawy:)
Zakladamy jutro ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
Szkoda. Nie myślicie jednak że sędzia za szybko przerwał walkę? Wydawało mi się że Andrzej może przetrwa do końca rundy.
Mam nadzieję że Gołota zostanie w boksie i konsekwentnie będzie budował formę.
Gratulacje dla Adamka.

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1734 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6554
Mnie nie pytaj. Ja tam jego fanem nie byłem i nie jestem, a ucieczka z Ringu tylko to przypieczętowała, bo wcześniej były jakieś tam dopingi dla niego. Zresztą zmęczył mnie tym jak kończył karierę, a za chwilę znowu wchodził na ring.

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rafał Simonides - relacja z Tajlandii cz. 1

Następny temat

Problem z Workiem

WHEY premium