SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dolne mięśnie Brzucha

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32992

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 231
Mam problem tgo typu ze moje dolne miesnie brzucha to oponka a u góry przebija sie kaloryfer co mam zarobic zeby dopracowac te dolne mięśnie może znacie jakieś ćwiczenia .
Za pomoc z góry dzienkuje

Koksyy

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
zacznij trenować -ciężko, tzn. z obciążeniem- m. brzucha- art. na forum jest w tym temacie conajmniej kilka więc proponuje poczytać...
natomiast jesli chodzi o odsłonięcie mięśni to niezrównanymi w tym względzie będą; właściwe odżywianie, trening siłowy i dodatkowe wysiłki fizyczne, od aerobów na cięzkich interwałach czy tabacie skończywszy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
jak oponka to redukcja potrzebna

dieta + aeroby

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
wszelkie unoszenia nog. czy to na drazku czy jakiekolwiek inne

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
Zambo co mu z unoszen jak wyrobione miesnie bedzie pokrywal tluszcz

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1222
jedno i drugie co pisali moi poprzednicy
pociesze cie ze ta czesc brzuszka najtrudniej dopracowac i to nie tylko twoj problem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 231
No dietke mam mam juz zrobiona ale powiesz szczeze nie przedam za a6w wole ABS II ale poziom 1 bo nie lubie cwiczyc na drazku:P

Koksyy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1222
drazek to podstawa na dolne mienie brzucha
przynajmniej ja polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 700
Najpierw dużo biegaj(np.graj w nogę)zeby spalić tłuszcz a później tak jak mówią inni(wszelkie unoszenia nóg).

Dorzucę jeszcze pytanie:
Jakie ćwiczenia wykonywać ,aby widoczny był podział dolnej partii mięśni brzucha?Jest już widoczna,tylko nie podzielona.Chodzi mi o to ,zeby u dołu nie był widoczny prostokąt,tylko dwa kwadraty.

(mam nadzieję,że zrozumieliscie o co mi chodzi)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 231
No ale jak spale tłuszcz to nie bede szeroki tylko bede mial fajan zezbe a ja chce byc szeroki:) ale z wmaire fajnym brzuchem

Koksyy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 477 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5051
biegaj ,biegaj,i jeszcze raz biegaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
No ale jak spale tłuszcz to nie bede szeroki tylko bede mial fajan zezbe a ja chce byc szeroki:) ale z wmaire fajnym brzuchem

Jesli dzieki tluszczowi jestes szeroki to wiesz nie ejstes dorbze zbudowany ejstes po prostu gruby. Ok wg mnie lepiej miec np 37 wbicu a ladnie wyrzezbiony ale rozumiem ze kazdy moze miec inne zdanie i np wolisz byc gruby-w takim wypadku przykro mi musisz sie liczyc z ta oponka nie ma spalania miejscowego [bynajmniej bez dopingu] wiec jjesli zaczniesz spalac to poleci wwzystko lacznie z tym tluszczem ktory jak sam napisales stanowi podstawe twojej figory.Piszesz o "w miare fjanym brzuchu" domyslam sie ze chodzi ci o tzw 6pak, aby to osganac potrzbeujesz miesni+ malego %bf niestety bez redukcji tego nie osiagniesz nie mzoesz miec np 8% bf na brzuchu a 15 na klatce- to rozchodzi sie w miare rownomiernie.


Zmieniony przez - seba_kzn w dniu 2006-08-13 22:35:22

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wiosłowanie jako HIIT???

Następny temat

Plan na plecy..pomocy :)

WHEY premium