SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta a rodzice

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2466

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 907
Ciekawi mnie jak załatwiliście z rodzicami fakt że zmieniacie dietę i wasze utrzymanie wzrasta ? Pytam dlatego że sam stoję przed taką rozmową z rodzicami, a po rozpisaniu swojej diety jej koszt wyniósł ze 130zł/msc. Kwota nie mała... Chyba lepiej kupować produkty stopniowo, a nie od razu wszystkie(lepiej chyba brzmi 'mamo daj 5zł na to i tamto' niż 'mamo daj 130zł na jedzenie' ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
niech rodzice kupuja Ci jedzneie, nie Ty sobie sam
masz 2 rodzicow, wnioskujac po liczbie mnogiej
a 130 zl/mc na jedzenie dla mlodego chlopaka to naprawde niewiele, nie wnikajac w stan majatkowy rodziny

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 999 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13912
130zł/miecha to bardzo mało . . . wychodzi 4 pln/na dizeń ja za tyle jendego posiłku sobie nie zrobie lepiej przelicz to jeszcze raz ,

Zmieniony przez - coolkill w dniu 2007-05-18 07:18:35

Niezbędne minimum to dać z siebie maximum

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 232 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8210
to co ty jesz ? zupe z kurzych łapek?...jak dobre sie zakrecisz wszysko obliczysz to tak 20zł dziennie jest na wypasie
ja jak bym mógł sobie pozwolic to bym i 50 wydawał hehe....pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 970
Co do rodziców to ja tam nic nie mówiłem im, bo i ch to gó*no obchodzi czy chodze na siłke i czy mam diete czy jej nie mam, ja tam zawsze ze starszą do tesco jade pakuje cały koszyk wszystkiego co mi jest potrzebne na tydzień i jestem happy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1102 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10411
Osobiscie uwazam, ze Twoi rodzice raczej powinni sie cieszyc z tego, ze dbasz o zdrowie i nie jest Ci obojetne co jesz. Jak dobrze to rozegrasz to moze nawet starsi zaczna stosowac diete.
Pozdrawiam.

"The important thing is not to stop questioning."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1097 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19454
coś chyba źle wyliczyłeś z tym 130 zł bo ja na same piersi z kurczaka 110 zł/ms wydaje a gdzie reszta??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 687 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11087
Ja na tuńczyka wydaje ok 100 zł.

Jeżeli ktoś nie przekracza możliwości własnego organizmu - to niech nie liczy na rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
To drogo
Ja płace za tuńczyka neptuna 2,40zł.
codzinnie jesz tuńczyka? nie polecam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 481 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9932
u nie to jakos przeszlo jak sie pytali czemu jem to a nie tamto to odp i bylo po sprawie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 4672 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31505
Moi rodzice nawet nie wiedza ze jestem na diecie i nawet nie pomyslalem ile na mnie wydaja bo troche tego jest , a 4 zl na dzien to rzeczywiscie malo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

potrzebuje pomocy... dieta

Następny temat

Porada

WHEY premium