SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta - Pomoc w ułożeniu

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1819

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 328
Czy jest ktoś w stanie pomóc mi ułożyć odpowiednią dietę dość tanim kosztem [biedny student] do redukcji tkanki tłuszczowej?
Ankieta:
Wiek: 21
Waga: 82
Wzrost: 167
Typ: Endomorfik
Cel: schudnąć do 70kg (bez utraty mięcha)
Siłownia : FBW lub Split ( pon = plecy/biceps/brzuch+40 min rowerek ; środa = klata/triceps/brzuch, piątek = nogi/barki/brzuch+40 min rowerek)
10-12 serii na partię po 10-12 powtórzeń np 3 ćw x 4 serie x 8-10 powtórzeń (w przypadku splitu )
na FBW małe partie 3s x 8-10 powt, duże 4 x 8-10
max 1min przerwy między seriami.
Czytałem, ze trening nie powinien przekraczać z aerobami 80' a więc poświecić chcę 40 min na trening i 40 na aeroby ( w przypadku splita), jak FBW to 80min na trening bo nie zdążę wszystkich partii zrobić w 40min.

Aby utrzymać wagę: 2596 kcal
15% białka: 389 kcal = 97 g
55% węglowodanów: 1428 kcal = 357 g
30% tłuszczu: 779 kcal = 87 g
na razie niska aktywność bo jeszcze nie chodzę na siłkę, ćwiczę w domu.
Jakie suple ? Białko mogę nabyć jak i kreatynę, ewentualnie spalacz jakiś.
Nigdy nie robiłem redukcji, więc mam niewielkie pojęcie o tym jak i o diecie.
Znajdzie się jakaś dobra duszyczka żeby mi pomóc z dietą?
Jak plan? zmienić coś? FBw czy Split?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
Fatalo

czyli nogi->plecy->klatka->barki->triceps->biceps czy jakoś inaczej?


bedzie ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160561 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234940
napisz co zjadasz na codzien, najlepiej jakbys wrzucil to zgodnie z kalkulatorem potreningu.pl

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 328
diety nie mam jeszcze żadnej a jak wiadomo dieta jest najważniejsza więc chciałbym od niej zacząć. Planuje sobie zakupić taką wagę do 5kg i wszystko liczyć, nie wiem jak ustawić sobie posiłki od 8-18 gdzieś. (wyczytałem ze endomorfik ostatni posiłek powinien jeść o 18). Postaram się ułożyć co jem i ocenicie czy przejdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 328
nie wiem jak tam zapisać to napisze tu:
Śniadanie : płatki owsiane +2 jajka,
II śniadanie: ser,chleb żytni, oliwa;
obiad: kasza gryczana, piersi z kurczaka, oliwa;
4 posiłek: ryż,dżem,orzechy
przed snem
: porcja wpc80
razem: 1955kcal 116B; 253W; 53T
Aktualnie nie ćwiczę jeszcze, prowadzę siedzący tryb życia dlatego tak mało kcal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
dzem srednia opcja na redukcji
mało tych kcal trochę

z tym jedzeniem po 18 to mit, ważne aby nie jesc przetworzonych poduktów i trzymac się bilansu kalorycznego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 328
hmm to nie wiem, czym zastąpić dzem? albo ten posiłek cały kcal tyle bo 0 aktywności narazie więc nie potrzebuje duzo kcal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 328
ewentualnie dodać jeszcze 1 posiłek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
nie wiem, mozna zrobić bardzo dobre sosy z pomidorów np
znajdziesz tez sosy gotowe zero kcal, jednak polecam samemu tworzyć coś takiego, bez zbędnej chemii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
po co zastepowac ? dzem to jakis istotny element ? jestes spokrewniony z Anubisem ? zwyczajnie komponujesz z innych produktow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 328
a co do godzin to będzie tak?:
śniadanie 8:00
II śniadanie 11:00
obiad: 14:00
4posiłek: 17:00
Kolacja : 20:00
przed snem ewentualnie jakieś białko 30g.
ten dżem jakoś zastąpię, co do siłki to FBW robić? zaczynając od największej partii
czyli nogi->plecy->klatka->barki->triceps->biceps czy jakoś inaczej?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak przytyć bez siłowni

Następny temat

silowanie na reke

WHEY premium