SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Building the Gymnastic Body ebook

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 71787

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25
dobrze, to tak, na razie unas na wakacjach jest dżudo a reszta odpoczywa :(, na dżudo nie chce na razie chodzić jakoś ten sport mi nie odpowiada to bardziej dla masywnych , to na razie będe sobie ćwiczył w domowych warunkach :D, to jaki plan najlepsze dla mnie? jak co to wybieram gimnastyke no chyba że jest coś lepszego dla mnie :D, z góry thx i czekam na jakiś plan którym mógłbym ćwiczyć:)

jestem słaby, nie moge spac ciezko mi, i w ogóle len itp itd

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
a ja myślę że dadzą trochę , ale w klubie sztuk walki na pewno wjencej i lepiej :)

nic nie dadzą,złych nawyków się nabawisz tylko.

na judo(to jest poprawna pisownia tej sztuki walki) jak nie chcesz to nie chodź. Po co się zmuszać do czegoś czego się robić nie chce...
jeśli natomiast chcesz ćwiczyć jakieś ciosy cxzy inne sprawy to już jakąś uderzaną sztukę walki musisz odwiedzić

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25
okej, ja bym wolał mieszane sztuki walki ale u nas nie ma raczej nic takiego jest tylko : karate, judo, takewondo, akrobatyka, jakieś fitness , i to chyba wszystko hmm co by było dla mnie najlepsze? ja myślę że takewondo :), ale ono jest do piero we wrześniu bo na wakacjach prawie nic nie ma:(, to jaki na razie trening by był dla mnie najlepszy? myślę że sobie jakimś takim nie mega cięzkim treningiem gimnastycznym z 3 razy w tyg bym ćwiczł i do tego sobie bym ćwiczył na dworze parkour i troche 3run i co tam bendę chciał, i takie tam co wy na to? ja się tak tam nie znam więc proszę o powiedzenie co mam na razie trenować puki nie ma tych sztuk walk na razie(tak mi mówili na hali a ile w tym prawdy to nie wiem) :)z góry thx:)

jestem słaby, nie moge spac ciezko mi, i w ogóle len itp itd

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25
a z tymi sztukami walki, parkour i 3run itp itd: poglądam sobie jakieś filmiki na necie i coś się trochę podszkolę :)

jestem słaby, nie moge spac ciezko mi, i w ogóle len itp itd

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
nic się z filmików nie nauczysz,powtarzam Ci to po raz kolejny!!!!!!!!!!!

oglądałes Małysza w TV? i co podszkoliłes się w skakaniu na nartach od samego oglądania?

jak chcesz trenowac mieszane sztuki walki, a nie masz ścisłego klubu mma to zapisz sie na jakąś sztukę uderzaną i chwytaną(np na boks i bjj)

za dużo się zastanawiasz zamiast cokolwiek ćwiczyć. W podwieszonych postach masz przykładowe plany,zobacz który mozeez wykonywać(bo masz taki sprzęt) i go rób.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25
dobra , rozumiem cie, dobrze zapisze się tylko jak będą bo na razie wakacje i niby nic nie ma :(, a nie lepiej wykonywać Gimnastyke sportową ? bo już wcześniej ćwiczyłem domatorem troche . sprzęt to mam taki: Drążek, mogę iść do lasku i tam jest drązek też ale można np stawać na rękach na nim bo mieszkam w bloku i mogę sie tylko podciągać na swoim , mam 2 baniaki z wodom 5l każdy, sztange z 12kg, stolik, fotel, krzesła, ciężarki po około 1,5kg czy 2kg, i takie tam , to co w końcu mam wykonywać żeby się tak poruszać jak Np : Team ryoku

, cwicza oni także sztuki walki, parkour, 3run, breakdancing troche i takie tam :) ? xD z góry thx i pytam się serio:)

jestem słaby, nie moge spac ciezko mi, i w ogóle len itp itd

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25
a w ogóle wiecie co, ja już nigdy chyba nie będe trenował:( znów!! po nocach nie moge spać, jakieś mam dzwine mysli i zachowania, nie zadobra sytuacja w domu, mieszkam w bloku jest naz czterech, mama przychodzi często po nocy chce odpocząć a ja ze względu że mam mały pokuj to ćwiczę w całym domu bo nie wygodnie będzie robić wmałym pokoiku przysiady ze sztanga :( i takie tam eh próbuje już od 12 roku życia jakoś od zimy i nic z tego , a w sumie prubuje od 9 latka jakoś ale zrezygnowałem z treningów akrobatyki bo nie odpowiadała mi nic sie tam ciekawego nie nauczyłem słabo mięsnie ćiwiczą i nawet nie cwiczą sztuk walk tam praktycznie, nawet salta po 7 miechach nie umiłem :(, a chciałem na sztuki walki tata muwił że nie dam rady :(, a weście w ogóle mam jakiegoś pecha albo coś widać :(

jestem słaby, nie moge spac ciezko mi, i w ogóle len itp itd

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
chłopie, Ty sie do psychologa jakiegoś zgłoś,a nie smuć ludziom na forum.
Chcesz to ćwiczysz,nie chcesz nie ćwiczysz i nie zwalaj na wszystko i wszystkich dookoła.
Zresztą ten temat dotyczył czego innego,więc nie spamuj w nim wiecej.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1977 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9455
Czyżby kolejne wcielenie użytkownika Lukaszekma

Nekrosadystycznyturbosperminator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokładnie tak, nawet sam się przyznał gdzieś na poprzednich stronach. A Ciebie co tak długo nie było? Już myślałem, że w bagażniku się zatrzasnąłeś
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

16 lat - trening na mase/rzeźbe

Następny temat

Trening domatora - plan

WHEY premium