SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Blog,ilu buduję masę!powrót

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3419

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 382 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30398






















Witam wszystkich,zakładam ten blog/dziennik jako dodatkowa motywacja by przyłożyć się w 100%.W skrócie opiszę o co chodzi,więc przygodę z siłownia zacząłem w wieku 16 lat ćwiczyłem rok regularnie,pózniej treningi były nie regularne i wogulę lipa,w szycie formy doszedłem nawet do 41 cm w łapce przy wadze 68/70 kg.Teraz mam lat 19(rocznikowo) no i przez ten czas od regularnego ćwiczenia machałem se sztango raz na jakieś 2 miesiące,od jutra(poniedziałek)zaczynam trening regularnie wykonywać,wiedzę myśle że mam sporo dużo czytam i dużo już wiem,a temat zakładam tu ponieważ praktycznie zaczynam od zera:

Staż-zaczynam od jutra czyli zaczynam od zera
Waga-62-64
Wymiary-(patrz profil)
Więc jak już pisałem od jutra zaczynam tak że od jutra bede robił wpisy regularnie z treningu oraz wypiski z dnia itp, jutro wrzucę dietę i trening.Będe tu wrzucał zdjęcia robił wpisy z treningu,poprostu ten dziennik pomoże mi: ) jutro wrzuce trening i dietę to ocenicie pomożecie a narazie możecie mi napisać co sądzicie o tych fotkach,robiłem je dziś tak jak pisałem wcześniej prawie zadnego stażu od jakiś 2 lat coś około ale powrócę i będzie git,a i sorki za błędy .Pozdrawiam


pierwsza fota jest z okresu kiedy ćwiczyłem regularnie tam na łapce z 38/39 jest(chyba tak mi się wydaję że to fota z tamtego okresu)Reszta jest aktualna



Zmieniony przez - ilu w dniu 2011-01-16 20:18:59
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 382 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30398
Witam,dzisiaj zaczynam pierwszy dzień treningowy po treningu wrzucę trening i dietę i napisze jak trening przebiegł o 17 trening.Dzisiaj Trening klatki piersiowej odezwę się po treningu>pozdrawiam
Więc tak wczoraj był trening klatki,
wyciskanie płasko 4 serie po 12 powtórzeń
wyciskanie skos dodatni 3 serie po 10 powtórzeń
rozpiętki 4 serie po 15 powtórzeń
wyciskanie "hantlami" skos dodatni 3 serie po 8 powtórzeń
wyciskanie "hantlami" płasko 3 serie po 8 powtórzeń
Dieta:ogólnie jest narzie takie by zdrowo się odzywiać zjadłem wczoraj 6 posiłków
Dzisiaj trening nóg wypiske i fotke na pompie nóżek dam po treningu wtedy bardziej obszernie opiszę moję odzywianie i zadam parę pytań

Zmieniony przez - ilu w dniu 2011-01-18 14:34:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 582 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3232
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1932 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9742
ilu jakie seksowne włosie pod paszką:P

Jak ktoś ma pecha to i w d*pie palec złamie:)
Robert Górski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 382 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30398
Żyję,wreście ktoś odwiedził temat okey od jutra regularnie będe opisywał moja walke o masę :> dopiero były 4 treningi od jutra bede trenował 5 razy w tyg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25539
od jutra bede trenował 5 razy w tyg.
jaki cel i jaki trening?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 382 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30398
Cel masa duuuża masa mozna by ująć to mase za wszelką cene,ogolnie cięzko mi przytyć,trening będzie taki że każda partia ćwiczona odzielnie jutra z rana wrzucę cały trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52768
ogolnie cięzko mi przytyć

Dieta:ogólnie jest narzie takie by zdrowo się odzywiać zjadłem wczoraj 6 posiłków

no i ogólnie już wiesz czemu ciężko ci przytyć
zajmij się tym jak chcesz mieć pare kg więcej
pozdro

Zmieniony przez - dabadu w dniu 2011-01-23 19:54:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 382 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30398
a ogólnie co sądzisz/cie o "podstawie" do rozbudowy masy?:> te foty są po długiej przerwie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Bez prawidłowej diety masy nie będzie.

Coś tam już widać ale szału ni ma

Ciekaw jestem tego planu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 382 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30398
siemano o 19 zaczynam katować klatę trening jaki wykonam dziś to:
wyciskanie płasko 4 serie po 12 powtórzeń
wyciskanie skos dodatni 3 serie po 10 powtórzeń
rozpiętki 4 serie po 15 powtórzeń
wyciskanie "hantlami" skos dodatni 3 serie po 8 powtórzeń
wyciskanie "hantlami" płasko 3 serie po 8 powtó

zdam relacje po treningu,pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

meju dziennik zapraszam

Następny temat

FBW do poprawy

WHEY premium