SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Alkohol, a trening

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 66223

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13


Thx, za porade. przyda sie napewno. z tych 2 malych piw dziennie to jestem zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 551 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13632
Eska dokładnie!!

Byle nie za czesto i wszystko jest ok.

>>MARECKI<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 184 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2144
echhhhhh z piciem lipa tym bardziej że okazje się mnożą i mnożą, szkoda ze po piciu sa takei spadki, nie mowię o jakimś piwie dwóch czy trzech, ale o grubbbej imprezce mocno zakrapianej mooooocniejszym alkoholem :/ zawsze po takiej balandze to jak pójdę nawet za 2 dni na siłke to baaardzo odczuwam to picie echhh :/ ale cóż coś za coś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1028
fajny art sogacz polecial tego bylo potrzeba

Zmieniony przez - ruza w dniu 2005-03-30 21:12:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no ja sobie dzis tak delikatnie zasalem 7piw 6.6procent hehe a na katabolzim wszamalem duzo platkow owsinaych iwypilem z 12jaj surowych heheh i zara ide spac to kostka twarogu czeka hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6272 Napisanych postów 76043 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754908
Powodzenia

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 765
mi tam picie na dobre wychodzi bo wraz z % rosnie apetyt:D najgorzej jest pic nic nie jedzac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 306
No nie, co to za życie bez alkoholu? W dzień beztreningowy musowo się nawalić, byle potem zdążyć z regeneracją, bo inaczej aż żałość na treningu bierze. Ale co do łączenia koksu z alkoholem - odradzam, chociażby dlatego, że większości ludzi pada na mózg.

póki wódki, póty nadziei

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1863 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15456
święta prawda ...
Ostatnio zacząłem trening regeneracyjny po wakacjach no i pierwszy trening klatki był w piątek a w sobote brat miał 18-stke ... miałem nie pić no ale tak wyszło że poszło pare bolsów no i zakwasy, których nabawiłem się w piątek w sobote przed imprezą były nie tak straszne ... natomiast po imprezie czyli w niedziele (po wypiciu kilkunastu kieliszków) zakwasy były kilka razy silniejsze i trzymały dużo dłużej ...

to jest przykład jak alkohol nie służy mięśniom ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
Przy tym trzeba wiedzieć, że alkohol, mimo wysokiej wartości energetycznej około 7 kcal (29,3 kJ) z 1 g - nie jest źródłem energii w pracy mięśni. - Jest

Beatus, qui prodest, quibus potest

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kazeina czy serwatka

Następny temat

Ryz

WHEY premium