SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Alkohol, a trening

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 66228

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3766 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23755
ja od stycznia tego roku pioje prawie codzienie najdlusza przerwa jaka mialem to 2 tyg ale jakos sie trzymam jestem alkoholikem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38
Dzięki, Rothen.
A z tymi sogami to mnie uświadomiłeś. Dałbym ci jakbym mógł. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 730 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20110
znów %
"...W miarę bezpieczne pozostają mocniejsze alkohole (wytrawne wódki, whisky, brandy, koniak, itp.) popijane wodą, bo sam alkohol bez cukru nie wpływa zasadniczo na objętość tkanki tłuszczowej..."


"...Najwięcej emocji wzbudza piwo - najpopularniejszy trunek "ogniskowy". W miarę bezpieczne jest tylko lekkie typu pilzneńskiego. Strongi zawierają masę bardzo tuczącego cukru - maltozy..."

No właśnie. Dotychczas uważałem że jak pić to tylko piwo. Teraz chyba zamiast piwa poleje sie czysta. Powiecie:nie ma witamin. Witaminki dorzuce przed i po. więc ten problem z głowy. Nie będzie tyle cukrów więc chyba to będzie lepsze rozwiązanie. CO:>

http://www.sdw.pl/index.php?action=art&id_art=9  SDW

siłe słonia szybkość gada da ci tylko lemoniada

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 835 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7989
Z tym otłuszczaniem sie od piwa to przesada. I tak najwazniejszy jest bilans kaloryczny. Możesz sie żywić samym piwskiem, a jak bilans będzie na - to nie nie otłuścisz, a możesz spożywać same najlepsze produkty i sporo przytyć.
Jak robisz masę to wówczas to już jest pewien problem, bo musisz mieć dodatni bilans. Ja jak wiem, że tego dnia będę pić, to ograniczam kalorie z innych produktów, np. wiem że wypiję 2 piwka co daje 500 kalorii, to tego samego dnia zjem mniej kaszy, wypiję mniej oliwy z oliwek, zjem mniej orzechów itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 730 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20110
no dobrze ale chodzi o sam alkohol. co lepiej, te dwa piwa (~6% to jest ~30 g % czy ~85g wódy:>

siłe słonia szybkość gada da ci tylko lemoniada

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 308
Dobry art, miałem wątpliwości na ten temat. A tu proszę, prosto i na temat :) O to chodzi, dzięki za info :)

I want to thx my buddies... For sticking the Knife in my back!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 308
Dobry art, miałem wątpliwości na ten temat. A tu proszę, prosto i na temat :) O to chodzi, dzięki za info :) SOG

I want to thx my buddies... For sticking the Knife in my back!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
stoko jeci sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Patrzcie na daty wypowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 730 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20110
dobra temat na czasie:)

siłe słonia szybkość gada da ci tylko lemoniada

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kazeina czy serwatka

Następny temat

Ryz

WHEY premium