SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

A jednak można!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3733

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam wszystkich bardzo serdecznie!
Chciałam podzielić się z Wami moim doświadczeniem. Zawsze byłam osobą może nie otyła ale z "lekką" nadwagą. Pewnego dnia patrząc w lustro stwierdziłam , ze musze coś z tym zrobić. No i zrobiłam- może niewiele,ale ja jestem na bakier z wyrzeczeniami!hi,hi. Więc postanowiłam: ograniczyć słodycze, fast- foody i itp.Nigdy nie użyawałam cukru, więc nie używam go dalej. Zamiast porannej kawy popijam 5 razy dziennie czerwoną herbatkę. Chrom organiczny w postaci jednej tabletki dziennie spowodował, że na słodycze szczególnie nie mam ochoty. Jem 4 posiłki dziennie.Staram sie aby były one w granicach rozsądku. A co najważniejsze ćwiczę! I to nie z przymusu , lecz czerpię z tego ogromną radość i satysfakcję. Trenuję 3 razy w tygodniu.Ide tam z ogromną przyjemnścią i gdyby ktoś kazał mi kiedyś podnieść się w niedzielę rano na aerobik to puknęłabym się w głowę. A teraz nie mogę doczekać się dni treningowych! I wiecie co? Tych kilka czynników sprawiło, ze naprawdę są efekty. Więc gorąco polecam i pozdrawiam wszystkich !!!!!!!!!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 9216 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30094
co do aspiryny - poprzez blokowanie niektórych prostagladyn posiada ona właściwości kataboliczne w obrębie tkanki mięśniowej. Tu już każdy sam musi wybrać czy warto.

Pozdrawiam, Dezir - (były, więc nieoficjalny) moderator działu "Fitness"
----------------------------------------------
>> "TRZEBA BYĆ ZNAWCĄ, A NIE WYZNAWCĄ" <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
Gratuluje

Najwazniejsze własnie aby trening i zdrowy tryb zycia sprawaiał nam przyjemnosc, a sprawia wtedy gdy naprawde chcemy "poprawić" swoje ciało.

Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Dodaj kawke przed treningiem, dobrze na tym wyjdziesz.

oraz GRATULUJE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1032 Wiek 52 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6937
a ja przeprowadzam sie na dniach do Warszawy..
boję się, że na warszawskie siłownie nie będzie mnie stać, boję się, że sprzęt będzie inny i sobie nie poradzę, boję się że męża zirytują moje wypady na treningi (zawsze to 2,5 do 3 h nieobecności) boję się lekceważących uwag,
a wiem, że bez tego już nie mogę żyć... w końcu to już lata całe jesteśmy razem.. moja torba treningowa i ja..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
Jezli cały czas myslimy o problemie - przybiera on niewiarygode rozmiary poprostu nas przerasta

Nie obraz się ale miom zdaniem histeryzujesz toszeczke, nie bedize tak zle a ja mysle ze nawet jeszcze lepiej!

p.s. cwiczysz tak długo (2-3godz) czy jak?
Bo jezli tak, to jedym skutkiem tego moze byc szybkie zniechecenie treningami.

Zmieniony przez - Quart w dniu 2004-03-04 13:44:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1032 Wiek 52 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6937
Na poczatku przez 10 lat ćwiczyłam aerobic średnio 2 razy w tygodniu, szłam poskakać, potem dopadłą mnie astma i wizyta na pogotowiu sprawiła, że musiałam poszukać alternatywy
Od 2 lat chodzę na siłownię i nie powiem... no no no te 2 lata lepiej mi ukształtowały sylwetkę niż 10 lat aerobicu i nie mam problemow z astmą..az takich
trenuję 3 razy w tygodniu i tak mam ćwiczenia podzielone, że tylko brzuch powtarzam za każdym razem no i rowerek...
jeśli załozymy rozgrzewka 10 min + trening właściwy + brzuszeczek + rowerek 45min + rozciaganie to wychodzi tego 2 bite godziny jak nie więcej takie 2,5... 2,5 jeśli nie chcę połamac paznokci na sprzęcie :)
+ rozebrać i ubrać sama policz
P.S.
Ja po prostu nie lubie zmian, i stresowo przechodzę przez każdą z nich
ale głowa do gory, jeśli chcę to pewnie dam radę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
e-lite poważnie z tą kawką mówisz???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Jak najbardziej! Kofeina nasila spalanie tłuszczu.. zwiększa wytrzymałość i działa antykatabolicznie.. to świetny suplement!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
Z tym że uzależnia i po jakimś czasie nie mazna 'zrobić' trenigu bez kawy ;)


attika aha to ok rozumiem-myslałem ze 2-3godz treningu siłowego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 140 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1975


Kawa pomoże, na pewno.

Musisz uwierzyć w siebie bo wiara czyni cuda.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
super! Dzieki wszystkim za rady!!!!!!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening pośladków

Następny temat

kurs instruktora fitness

WHEY premium