SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

APTEKA INFO - saa w PL / EU / WORLD

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 822889

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 664 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44882
10mil też chyba jest bo znalazłem foto i to na próbe by się przydało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3803 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35707
panowie planuje wyskoczyć w marcu - kwietniu lub maju na kilka dni gdzieś odpocząć -gdzie najlepiej lecieć żeby zaopatrzeć się w dobre hg i saa i żeby dodatkowo bez problemu coś wysłać sobie na miejsce - Turcja- Bułgaria - Tajlandia czy coś innego ?

..było losowanie..padło na Ciebie choć Ciebie na nim nie było

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 698 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 62701
bułgaria byłem we wrzesniu, jest omka, retabolin ale sie nie opłaca, tamox, clen, jakies inne fajne lekarstwa gdzie u nas na recepte, silendafil, ewentualnie mozesz dorwac prop 50 mg ale to bardzo słabo z tym było, i nie kupuj w miejscowosciach wypoczynkowych tylko jedz do normalnego wiekszego miasta i tam sie zaopatrzaj, ceny o połowe mniejsze. W turcji byłem chwilke i też był tam niezły arsenał, ale nic nie kupilem, byla alpha, susta z organonu i jakies inne wynalazki, ceny wyjsciowe kosmos ale to wiadome ze trzeba sie targac z nimi. Ja wiozłem wszystko w walizce co sie oddaje na tasme i wszystko przeszlo bez problemu i paczuszka była, jakies 6 x omo + troche tabsów, bez żadnego problemu wyjechałem iwjechałem na okecie. Na drugi raz bede brał wiecej omo i viagre bo to sie opłaca najlepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3803 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35707
dzieki luk135
a kto jeszcze cos podsunie ?

..było losowanie..padło na Ciebie choć Ciebie na nim nie było

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Nawet jak się nie opłaca cenowo to opłaca się pod względem jakości jeśli mamy pewność, że kupujemy real towar w zagranicznej aptece nawet w państwie i stosunkowo 'słabej' pozycji jeśli idzie o wiarygodność aptek.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 698 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 62701
jesli chodzi o retabolin to naprawde cena była zaporowa nie do zapłacenia takich pieniedzy co sobie zycza za to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Deczka w PL aptece również zaporowa ale przy 200mg/week robi lepiej niż 400-500mg undera. Ale jak kogoś stać wyłożyć takie pieniądze to tylko inwestować bo co real towar to real towar.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3803 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35707
witam panowie lece na 3 dni do Mediolanu - orientujecie się co tam można dostać dobrego w aptece bez problemu ??

..było losowanie..padło na Ciebie choć Ciebie na nim nie było

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 708 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26912
pod jaka nazwa jest u nas t3 i t4 bo nie znajduje mi nic na stronie bazylekow, Liotyronina sodu tez nie znajduje

If you love life, don't waste time, for time is what life is made up of.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126158
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w rozlozeniu kolejnego cyklu

Następny temat

badania krwi

WHEY premium