SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2miechy treninu i..prawie brak efektow :( co zrobic??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5071

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 100
Witam,
Od początku wakacji trenuje 3x w tyg. (klatke piersiowa, ramiona, plecy i brzuch),do tego kupiłem sobie gainera ktorego spożywam 1h przed treningiem.
Ale zbytnich efektow na mnie nie widac, zamiast przybyc mi masy to chyba nawet troche mi ubylo:( a glownym celem treningów jest wlasnie zwiększenie masy ciała. Mam bardzo duza przemiane materii i wszystko co zjem odrazu przerabiam. Moze ktos mi doradzic co zrobic? Załącze pozniej 3fotki( zanim zaczalem trenowac, 1miesiac po treningu i 2miesiace po treningu) sami ocenicie. Teraz ide na kolejny trening :)
pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 168 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5125
Emano! Ja mam identyczne wymiary i staż, mi poszło 3 kg i już minimalnie lepiej wyglądam niż 2 miesiące temu. Ja też na tym co mama zrobi bazuje ale prosze ją zeby robiła dużo ryżu, makaronu, kurczaka itp. + Twoja inicjatywa, ja na przykład duży procent swoich zarobków/kieszonkowych wydaje na jedzenie, jakoś trzeba sobie radzić masa z powietrza się nie weźmie ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3447 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55097
po pierwsze - napisz tu swoj trening
po drugie - co ty chciales po 2 miesiacach ? Ja ******le niedługo beda posty typu ,,bylem wczoraj pierwszy raz na silce ale niemam efektow"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
Przyczyn moze byc wiele:
1) żle skonstruowany trening
2) brak diety
3) brak regeneracji
4) zła technika wykonywania ćwiczen
Wklej swój plan i napisz czy masz diete

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1321
Człowieku 2 miesiące to się ACT powinno robić i nie liczyć na efekty. To, że schudłeś to tylko wina diety :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
Pamiętaj jeszcze ze gainer jest tylko uzupełnieniem diety nie myśl ze jak kupisz gainera to juz masa pójdzie w górę .Jesli jesteś ektomorfikiem to bilans kaloryczny musisz miec około 1000kal na plusie , więc zajrzyj do działu odzywianie ułozysz sobie diete potem wróc tutaj ułozysz sobie trening i sie go oceni

PS Trening ułóz pod kątem całej sylwetki a nie tylko jej górnej części albo jesteś gość albo jesteś sezonowiec pozdro

Zmieniony przez - rion10 w dniu 2007-08-26 19:24:46

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 447 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4644
a ja po 2 miesiacach zauwazyłem zmiane :D
-140 zl w portfelu :d
nie no żartuje.
fajniejsza sylwetka i w ogóle:d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 214 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1869
zależy co nazywasz efektem. ja trenuje 3 miesiące i przybyło 2,5kg i jestem w miarę zadowolony - chociaż wiadomo mogłoby być lepiej - ale przemiana ektomorfika jeżeli oczekujesz przyrostu 7 kg pro miesiąc to się zdziwisz. realnie 2kg miesięcznie jak masz dobrą genetykę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
ja po 5 miesiącach byłem 8 kg do przodu, dietą zacząłem się interesować po 3 miesiącach treningu i jestem zadowolony. Po wakacjach za to spadło mi 6 kg tłuszczyku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Tak więc, wklej plan i zacznij interesować się dietą + poczytaj jak/ kiedy i w jakich ilościach powinno się spożywać gainera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 100
Sooo wiem,ze 2miesiace to malo ale i tak powinienem cos przybrac na wadze a tu lipa..;/ mam 18lat, 172cm wzrostu i waze 58kg ;/

w sklad mojej domowej siłki wchodzą: sztanga 35kg max(moge odejmowac ciezarki), hantle 2x4kg i 2x6kg

moj trening:
wyciskanie sztangi na ławeczce: 15x,12x,10x(35kg)i 8x, max (25kg)
unoszenie sztangi w wąskim uchwycie nadchwytem do brody: 10x, 8x (25kg)
unoszenie sztangi podchwytem, stojąc : 10x, 8x (25kg)
wznosy hantli w lezeniu na ławeczce: 15x (4kg)
unoszenie hantli podchwytem, stojąc: 10x (6kg)
hantle, unoszenie przed sobą, proste łokcie: 10x (4kg)
hantle, unoszenie bokiem, proste łokcie 10x (4kg)
wyciskanie sztangi stojąc zza głowy i przed głową(na zmianę): 5x (25kg)
pompki na krzesłach (jak najgłębiej sie da): 20x, 10, max
podciąganie na drążku: max

brzuch- ABS II

wiem ze nie jest zbyt dobry(mało serii) ale nie chce wygladac jak zawodowy kulturysta, tylko zeby bylo widac jakies lepsze kształty na mojej sylwetce

jesli chodzi o diete to nie mam...czytalem juz tu o tym ale jak dla mnie to zbyt skomplikowane,poza tym nie wiem czy bede w stanie ja utrzymac..niedlugo do szkoly, bede wracał o 16.00 do domu (prawie cały dzien w szkole, pare kanapek zjem i to wszystko) i jak tu trzymac diete?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 100
foty
przed treningiem:



1 miesiąc:

2 miesiąc(dzisiaj robione):




heh,teraz widze ze jednak klata troche sie poprawiła :)

Zmieniony przez - OgameRulez w dniu 2007-08-26 21:20:29

Zmieniony przez - OgameRulez w dniu 2007-08-26 21:21:12
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozpiska Czy Dobra ??? Prosze O Odpowiedz !!!

Następny temat

utrata tkanki tluszczowej z miesni brzucha

WHEY premium