SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

200 cm + 95 kg + redukcja = CKD do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2410

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Koniu151 z działu Odżywianie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1282
Prosiłbym o ocenę i poprawę diety CKD.


Płeć: Mężczyzna

Wiek: 18

Wzrost: 200 cm

Waga:95 kg



Dieta:
=ŚNIADANIE ~7:00=
Boczek 150g
Jakieś warzywko
Szklanka mleka 3,2% 210ml

=DRUGIE ŚNIADANIE ~10:40 (szkoła)=
Twaróg półtłusty ~400 gram

[zastanawiam się czy nie dorzucić tu sobie jeszcze jakiegoś posiłku]

=OBIAD ~15:00-16:00 <PRZEDTRENINGOWY>=
Mięso z piersi kurczaka bez skóry ~200 gram
(do tego jakiś sosik czosnkowy)
Jakieś warzywko

=KOLACJA ~18:00-19:00 <POTRENINGOWY>=
Tuńczyk w kawałkach ~120 gram
Oliwa z oliwek ~20 ml

=PRZED SNEM ~23:00=
Oliwa z oliwek ~30 ml

Co daje:
175g[1,8g/kgmc] białka
197g[2,1g/kgmc] tłuszczy
25g węglowodanów
2566 kcal

Nada czy nie nada?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 348 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6747
no dieta pełna błędów np.:
1. boczek na redukcji to nie za bardzo pasuje , tak samo i tłuste mleko
2. potrafisz władować w siebie 400gr samego twarogu? nie lepiej połowę przenieść do "przed snem"?
3. uważaj z tym sosikiem raczej..
4. wywal warzywko z przed treningowego

Twoje wymówki są śmieszne.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
kowalukf co złego jest a)w boczku b)w tłustym mleku?
przed treningiem jak nie ma dyskomfortu spokojnie można szamać warzywa.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1282
kowalukf: Z twarogiem nie mam problemu jakoś, żadnej zgagi czy dolegliwości, jem go sobie powoli, rozmawiając przy tym z kumplami. Poza tym nie widzi mi się wstawianie jeszcze jednego posiłku w szkole, dlatego ten jest taki obfity bo ma starczyć mi na 5h :) Boczek widziałem w innych dietach CKD, a że zawsze to jakaś odmiana to sobie wstawiłem, ma wszystko co trzeba :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
dobra, chyba nie uzyskam odpowiedzi więc przejdę do tematu:

Po pierwsze ile czasu już trenujesz na siłce?
Po drugie ile razy robiłeś redukcję?
Po trzecie ile trwa Twoja obecna redukcja?
Po czwarte ile wynosi Twój bf i z jakiego poziomu startowałeś? Daj zdjęcie przed/teraz.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1282
1.Trenuję od lutego 2010 do tej pory właściwie, jakby to powiedzieć, 'beztołku', przyszło masy mięśniowej, sprawności, koordynacji, siły, ale jak na ponad pół roku to bez rewelacji.
2.Ani razu nie redukowałem tak na poważnie, od wiosny stosowałem się do 10 wskazówek żywieniowych, od 2-3 miesięcy regularnie wprowadzałem zdrowsze posiłki i potrawy które do teraz regularnie jem (tuńczyk, pierś z kuraka, twaróg), 2 tyg temu zrobiłem sobie takie wprowadzenie i starałem się trzymać zbilansowanej diety. Wiem, że to może dziwne, ale jestem zdecydowany na CKD jako dietę na 1-szą redukcję, już się nastawiłem psychicznie, poza tym mi bardzo ona odpowiada.
3.Planuję by trwała do końca stycznia.
4.Bf wynosi na pewno powyżej 20%, na wiosnę badałem się 'tym wolantem który bierzesz w łapy i on wszystko mierzy' ^^ i wykazało 26%, o ile dobrze pamiętam, lecz do dzisiaj troszkę schudłem (siatka 2/3x w tyg, a przez wakacje dość regularnie biegałem dla zachowania kondycji). Fotki wstawię jutro :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
w takim razie ckd nie jest dla Ciebie, raz że nie ma takie potrzeby, dwa psychicznie to się nastaw na to, że się wykończysz - zaczynając od treningu, po dietę.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1282
A więc co mi pozostaje? Zbilansowana (zgodna z dziennikiem posiłków vitalmax) z deficytem kalorycznym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
Zbilansowana z deficytem wytworzonym aktywnością, nie obcinaniem kalorii.
Przy niższym bf możesz próbować low carb, przy tak małym zaawansowaniu, nawet jeżeli uda Ci się zejść do stosunkowo niskiego bf(w granicach 10%) i będziesz chciał lecieć dalej nie brałbym się jeszcze za ckd, a próbował ewentualnie tkd, jeżeli mówimy o tradycyjnych systemach.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1282
Mhm, oko :) Tylko mam problem z kaloriami na zbilansowanej, bo naprawdę nie wiem czy 2700kcal to nie będzie przypadkiem za dużo/mało, a tak mi podaje dpv gdy się nie zaznaczy ani redukcji, ani masy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
licz sam wg wzoru z postów podwieszonych.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase bardzo prosze o ocene

Następny temat

Pomoc w ułożeniu jadłospisu diety

WHEY premium