SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Koniu i Trec - podsumowanie strona 72.

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 139308

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
Wypiski od 04.02-08.02.2010

Znów wśród żywych.
Koniec pierwszej części sesji, zostaje tylko część główna – poprawkowa.
Jeżeli wcześniej pisałem, że mam dużo zajęć...kłamałem – gdy zobaczyłem plan na ten semestr złapałem się za głowę – od 7/8 do 18-19:30 na uczelni, praktycznie codziennie, pięciogodzinne laboratoria przerywane wykładami i kolejne 5h. No ale doczekałem się przedmiotu, na który czekałem 1,5 roku – laboratorium z chemii leków...spodziewajcie się nowego undergroundowego koksu.

Dieta

W ciągu ostatnich dni dieta oparta praktycznie tylko na płatkach i piersi, do tego sporo warzyw. W paru posiłkach wpadła karkówka z makaronem, zamiast piersi odżywka, czy jajka.

Trening - plecy:

Martwy ciąg 140kg x10, 160kg x10, 180kg x8, 190kg x6, 200kg x3, 200kg x2
Wiosłowanie sztangą 90kg x10, 90kg x10, 90kg x10, 100kg x8
Podciąganie młotkowo 10, 8, 4, 3
+
Ściąganie drążka do karku na wyciągu 10szt x10,10x8, 10x6, 10x6

Komentarz:
Dobry trening, co prawda nie wyrwałem 200kg x4, ale myślę, że na następnym treningu pójdzie.

Trening - klatka:

Wyciskanie na płaskiej 80g x6 , 90 x8 , 100kg x6, 110kg x3, 110kg x3
Wyciskanie sztangielek skos 25kg x12, 29 x10, 29kg x10, 35kg x8, 35kg x8
Pompki na poręczach 10, 10, 10, 10, 10

Komentarz:
Jest przyzwoita moc, jeszcze 10kg w serii i będzie to co kiedyś.
Reszta jak zwykle dość lekko, na sztangielce przymierzam się do 41kg.
Pobolewa mnie coś bark, bardzo nieprzyjemny, rwący ból.

Trening - nogi:

Przysiad trójbojowy 100g x6 ,110 x6 , 120kg x6, 140kg x6, 140 x4, 150kg x3,
Step up 15kg x10, 29 x10, 29kg x10, 29kg x10, 29kg x10
Prostowanie na maszynie 10, 10, 10, 10, 10
Uginane na maszynie 10, 10, 10, 10, 10

Komentarz:
Jak pisałem ostatnio, siadam podobno na zaliczenie, sam czuję, że dupa jest odpowiednio nisko, oswoiłem się już ze 140kg na plecach, więc od następnego tygodnia wracam do tego co kiedyś – „podwójnego dna.”

Suplementy:

Czekam na drugą paczkę, pewnie jak wrócę do Sopotu będzie na miejscu.
A w niej sporo białka, prozdrowotnych rzeczy i Nitrobolon, który będę jadł dopiero pod koniec miesiąca, po cyklu kreatynowym.
Dodam, że w 3 miesiącu będą grane potężne dawki BCAA – ok.50g dziennie.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
koniu daj jakies zdjecie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 271 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3385
Nawet kilka i filmiki jak sa

Wlasnie, Koniu, podpisuje sie pod pytaniem kolegi ze strony wczesniej, co proponujesz na gazy ?



Zmieniony przez - darpomorza w dniu 2010-02-10 21:44:52

"Zycia nie mierzy sie iloscia oddechow, lecz iloscia chwil, ktore zapieraja nam dech w piersiach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 5392 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106161
Kreon 10000, albo 25000, na początek moze byc pancreatinum, albo pancreatinum forte

p****** wszystko co mówią na Twój temat...
Kulturystka jest całym Twoim życiem,Twoją pasją, której poświęcasz 24h na dobę.
Dzięki Tobie ten sport żyje i bądź z tego dumny...
Prędzej czy później osiągniesz swój cel tylko konsekwentnie do niego dąż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
m4teos

to HSS zaklada 100 powt w cwiczenaich ZŁOŻONYCH w ktorych chcesz poprawić SIŁĘ?
herezja!

mój angielski jest całkiem całkiem wiec zakładam ze po prostu musisz poczytac o HSS jeszcze troche

jak piszesz takie rzeczy to nie wiem czemu dodajesz ze nie chcesz sie wdawac w polemike bo polemika jest nieunikniona w przypadku czegos tak oczywistego
i przez kazdego trenera akceptowanego , widziales zeby ci goscie co robia 100 pompek ciskali cos wiekszego?

wyjatkiem mmoga byc przysiady bez obciazenia czt Mc bez obciazenia
bo to angazuje miesnie/włókna ktore z natury musza Cie "nosic" całymi dniami

doloz im ciezaru i nagle okaze sie ze trzeb zaangazowac wlokna szybkokurczliwe
takiecos z kolei rozregulowuje uklad nerwowy, wlokn szybkokurczliwe zaczynaja byc kontrolowane "ostroznie" , czyli przyuczone do oszczedzania sie co w rezultacie daje rozleniwienie nerwów

sa to mechanizmy zapobiegajace samodestrukcji cwiczeniami
jesli komus idzie siła w samobojczych metodach treningowych to brakuje mu mowiac ironicznie "genu bezpieczenstwa" i konczy kontuzjowany

koniu zreszta mial juz klopoty z plecami[???] i z kolanem[???], ostatnio kłuje mu w barku [???] wiec byc moze takiego genu - bezpiecznika nie posiada , moze zrobi wynik wiekszy niz 125kilogramowy Wuchta i bedzie ryzykował jeszcze wieksze kontuzje




notabene
dieta redukcyjna nie poprawia siły choc mozesz w pierwszym tygodniu podniesc zyciowke
a maraton po sprintach osłabia mozliwoci szybkosciowe zawodnika , choc kto wie moze w pierwszym tygodniu wyjsc na plusie w sprincie, ale to ZANIM rozleniwi nerwy meratonami co nie musi sie stac zaraz po 1wszym maratonie

generalnie wytrzymalosc zabija siłę- to zasada nie podlegajaca niczyim watpliwosciom [no chyba ze domorosłych pompkowiczów cwiczacych "aerobiczna szostke Weidera"]
juz przekroczenie 15 powtorzen redukuje mozliwosci generowania prawdziwej SIŁY
nawet w przypadku nóg nie jest to dobra metoda na siłę






Zmieniony przez - WODYN w dniu 2010-02-11 10:58:37

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
główną przyczyną gazów jest "niedobór" enzymów, czy też za mała ich ilośc w stosunku do spożywanego przez "kulturystę" jedzenia, reszta to skutki, więc szukałbym rozwiązania w diecie, nie w pigułkach - nie popijanie posiłków, warzywa gotowane, płątki na wodzie nie mleku, obcięcie ww i białka do poziomu, gdzie gazy ustępują i od tego momentu stopniowe ich zwiększanie.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 5392 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106161
Lub sprawdz po czym masz te azy . Czyli przez pierwsze 3 dni spozyaj jednego ordzuaju wegle, bialka i tluszcze, za 3 dni znowu inne i powiniines zobaczyc po czym je masz. Ja np mam tak, choć nie wiem czemu, jak zjem piczona rybe ( spore ilości), albo tuńczyka z puszki

p****** wszystko co mówią na Twój temat...
Kulturystka jest całym Twoim życiem,Twoją pasją, której poświęcasz 24h na dobę.
Dzięki Tobie ten sport żyje i bądź z tego dumny...
Prędzej czy później osiągniesz swój cel tylko konsekwentnie do niego dąż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 586 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28134
WODYN nie piłem dokładnie do cwiczen zlozonych tylko ogólnie do samej koncepcji "setki", ale oddaje szacunek bo rozjaśniłęś mi co nieco sprawe. Czyli izolacje mogą być ?

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
izolacyjne na 100 powt moga byc ale nadal niewskazane jesli celem jest siła
jesli zastosujesz ciezar ponizej 20% maxa to siły nie powinienes stracic na takiej serii jednak zyskanie jej to juz trudniejsza sprawa

pewne miesnie dobrze zniosa setke i moga nawet delikatnie skorzystac ale to przedramiona, łydki brzuch raczej

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
11.02.2010

Niestety przeziębiłem się, czuję się mocno osłabiony, jednak zdecdowałem się na trening.

Dieta

1.Mielona karkówka, naleśiki, ser żółty, majonez light, warzywa.
2.Mielona karkówka, naleśiki, ser żółty, majonez light, warzywa.
3.Mielona karkówka, naleśiki, ser żółty, majonez light, warzywa.
4.Polędwica z jelenia, ryż parabolizny.
5.Kiełbasa z jelenia, chleb pełnoziarnisty, warzywa.
6.Kiełbasa z jelenia, chleb pełnoziarnisty, warzywa.

Jak widać 3 ostatnie posiłki trochę inne, chciałbym i jak się okazało mam możliwość włączyć dziczyznę na stałe do diety, smakowo kosmos, poza tym, moim zdaniem jest to mięso lepsze nawet od wołowiny, biorąc pod uwagę przydatnośc w kulturystyce.
Mam torchę zdjęć, dodam jak będę w Sopocie.

Trening - plecy:

Martwy ciąg 140kg x10, 160kg x10, 180kg x8, 190kg x6, 200kg x4, 200kg x3,205kg x2
Wiosłowanie sztangą 90kg x10, 90kg x10, 90kg x10, 100kg x10
Podciąganie młotkowo 10, 10, 10, 10, 10

Komentarz:
Mimo, że odnotowałem progres choroba daje się we znaki, trening był męczarnią, w której kilkakrotnie doznałem załamania i chciałem wracać do domu.

Suplementy:

Jutro zobaczę co tam doszło.

pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2010-02-13 17:35:59

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

przereklamowane i to grubo

Następny temat

TREC prezentuje-Pojedynek Wuchta vs Koniu. Typy, komentarze!

WHEY premium