SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Śladami Rockiego Balboy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9563

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 380 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2518
Witam,
Mam takie pytanko.
Rocky Balboa jak trenował to co rano pił z 3 surowe jajka.
Tak się zastanawiam czy to przypadkiem nie jest szkodliwe takie picie co dzień surowych jajek i to takiej ilości. 3 jajka dziennie to wychodzi 21 jajek tygodniowo.

Jest moc

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84652
Jakbyś trochę poczytał to byś wiedział że większość z nas je tutaj taką a nawet większą ilość jajek dziennie i zdrowo się mamy . A co do picia surowych to zdania są podzielone ale ja nie polecam.

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3603
surowe - słabo przyswajalne ---> nie polecam

Zmieniony przez - faZe w dniu 2008-03-08 11:20:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 458 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26142
może cię zaskocze ale postać Rockiego i jego przygody to fikcja
1

Can I at least get a blow job ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32053
niee !!!!!

Keep ya head up

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2058 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33403
Rocky, jedyny bokser, ktory przez 30 lat nie nauczyl sie jak trzymac gardę

a co do jajek to lepiej je ugotuj, lub zrob omleta/jajecznice

"These are the people who always know a guy who knew a guy, who took steroids and his head exploded."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1021 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28277
a co jadł papaj, że mu tak roz***ało przedramiona? slyszalem, ze kilo surowego szpinaku dziennie


podstawówkowe forum dyskusyjne...


Zmieniony przez - zluo w dniu 2008-03-08 12:23:27

dieta tez trening - musi bolec.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 392 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3738
surowe - słabo przyswajalne ---> nie polecam

Ja nie widzę tutaj żadnej analogii - niby dlaczego jajko np. sadzone miałoby być lepiej przyswajalne od surowego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bo obróbka termiczna to wstępne trawienie białek.
Łatwiej przyswajalne wymagają mniejszego nakładu pracy ze strony układu pokarmowego na strawienie.
Pomijając salmonellę, awidynę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 255 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5599




a od szpinaku rzeczywiście tak urosnę?

Zmieniony przez - pr3z3s w dniu 2008-03-08 13:23:50

'tak wygląda chamstwo, jak się dorwie do szmalu'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
miłąem salmonellę- przez wilizywanie misek na przed świętami

POLECAM super przygoda!!

Na początek przychodzi gorączka potem nudności... jak zwymiotujesz zawartość żołądka przychdozi żółć a potem już coś ala krew... w między czasie zaczyna sie bół głowy i okropny brzucha...

Potem masz wszsytko na raz i leżysz plackiem. Zero jedzenia woda - łyczek na minutę - większe ilości sprawiaja że lecisz na kibel i srasz czymś zielonym Dosłownei czujesz ze umierasz, cięzko zasnać...'

Jak już myslisz że umarłeś to znów lecisz na kibel.. taaak wtedy czujesz że znów żyjesz


Tak miałem serio... Wszyto było by troche lżej, gdyby nie fakt, że złapało mnie to w boże narodzenie.. a nasza opieka zdrowotna działa w tym okresie nie za dobrze.. Powinienem leżeć w szpitalu pod kroplówą a z choroba wygrałem sam w domu (koszmar). Tydzień wyjęty z kalndarza.

A żeby było śmiesznie to, na badnie dostałem się jakoś na poczatku stycznia a dopiero jakoś w polowie stycznia przyszedł do mnie pan z SANEPIDU i powiedział że stwierdzono u mnie pałeczki salmonelli, zapytał się w jakim szpitalu leżałem itp.. SZOK

po 3 tygodnaich od zachorowania!

A ja już w miedzy czasie sobie do szkoły jeżdziłem. Powiedział mi, że mogę zarażać bo jestem utajonym nosicielem teraz Spoko koleś okazal sie być repatryianetm z Kazachstanu
Potem jeszcze musialem oddać 3 razy Kupkę aż do momentu gdy byłem czysty

Choroba strasznie wycięcza, odwadnia..

Zatem jedzcie dzieci surowe jajka frajda jest na maksa jak sie załapiecie na salmonelke



Zmieniony przez - fukinhot w dniu 2008-03-08 13:40:47

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie cwiczenia?

Następny temat

Dieta dla aktywnego sportowo

WHEY premium