SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Dla mamusi i dla taty, Kurek stawia izolaty

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 116453

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
ManU właśnie wygrywa 3:1 z Realem. W poprzednim sezonie przegrywali z spadkowcami i największymi ciotami w lidze, odpadali z rozgrywek z byle powodu. To dobrze rokuje, nie psuj mi tego, grają pięknie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2361 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34681
Ale p******icie. Trenujemy dla lepszego życia, nie żeby się męczyć. Jeżeli ktoś przygotowuje się na zawody to można to zrozumieć takie zachowanie, ale jeżeli ktoś trenuje dla siebie to nie widze sensu aby p******ić takie głupoty. Żyje się raz i nie mamy prawa odmawiać sobie niczego, jeżeli jest ochota na coś to nie widze żadnego problemu żeby to zjeść. Jeżeli ktoś sobie wmawia inaczej to już ma naj**ane w bani od tego sfd i ryżu z kurczakiem. Sam trzymam diete, ale jeżeli mam na coś ochote to to jem i forme da rade zrobić.

CHICHARITO <3 !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2361 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34681
Przede wszystkim widać ogromną różnice w tej drużynie. Jakby odmieniona o 180 stopni. Skracanie pola gry, kreatywna, szybka gra, wszystko na najwyzszym poziomie. To dobrze rokuje kurna !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
Sergio ja mogę sobie odmawiać długo dla jednego dnia przyjemności. Chodzi o to, że wiesz, lubię jeść i wogle, ale lubię też patrzeć w lustro na mięśnie, dobrze wyglądać i mieć płąski brzuch. That's why! Ale nie zamierzam psuć sobie młodości trzymaniem rygoru jak kurek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
Jedyna porażka realu która mnie cieszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2361 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34681
Kurek taki trzyma rygor, że wp*****lał ciągle żelki jakiś czas temu. I po co takie p******enie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1685 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7890
SergioMartinez
Przede wszystkim widać ogromną różnice w tej drużynie. Jakby odmieniona o 180 stopni. Skracanie pola gry, kreatywna, szybka gra, wszystko na najwyzszym poziomie. To dobrze rokuje kurna !!

Nie chcę psuć humoru, ale za Moyesa na poczatku to też świetnie wyglądało

Tak na serio to ciekawi mnie kogo jeszcze kupicie

Masz lat pra­wie 40, wyg­la­dasz na niecałe 30, myślisz, że masz nies­pełna 20, a zacho­wujesz się jak­byś miał 10.

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[DT]_wisnia1892-t1015456.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
"kogo jeszcze kupicie"?????
Za Moyesa było ch**owo zanim się zaczął jego czas. Przypomnę ci, że ManU ostatnio w takim stylu rozegrała mecz jakieś 6 lat temu
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co po FBW?

Następny temat

Dieta ektomorfika ;)

WHEY premium