SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

,,Potężne i zdrowe plecy"-by Czawaj, ZAPRASZAM!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 44789

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 860 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3890
potezna dawka informacji na temat plecow
dzieki Czawaj

"jedynym usprawiedliwieniem bzykania jest to, że jest się pszczołą"

Vince Taylor http://www.sfd.pl/temat287458/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no postarales siejest co czytac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Dzięki Panowie

Zapraszam do reszty moich artykułów

POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3354
siema mam pytanie plecy ćwicze 2 razy w tygodniu razem z tricem i barami. Mój trening na tą partie to:
-martwy ciąg 4x10
-wiosłowanie 4x10
-i nie wiem jak to ćwiczenie sie nazywa ale opieram ręke o lawke a drugą podciagam ciężarek do góry to coś podobnego do wiosłowania ale jedną ręką :D
-podciaganie na drążku szerokim podchwytem 3x10
Plecy ćwicze dopiero od jakiegoś miesiąca i nie wiem czy mam dobry trening i czy dwa razy w tygodniu to nie za często.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Witaj!

Plecy, tak jak każdą inną partię, nalezy ćwiczyć tylko raz w tygodniu!

Piszesz, że plecy ćwiczysz dopiero od miesiąca- czyli przedtem zaniedbywałeś je?

Proponuję taki trening:
-podciąganie na drążku szerokim nachwytem 4x10
-wiosłowanie sztangą 3x10
-wiosłowanie sztangielką 3x10
-martwy ciąg 4x10

Napisz coś więcej o sobie, jak dotychczas trenowałeś, itp.

POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3767
Dobry artykul :) sog

Nobody is satisfied with being second best.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3354
powiem Ci tak staż mam niewielki ćwiczyłem w tamte wakacje, w roku szkolnym może miesiąc i teraz w te wakacje znów zacząłem ćwiczyć. ćwiczyłbym cały czas ale niestety nie mam siłowni w domu i musze ćwiczyć u kolegi a w roku szkolnym nie da rady ponieważ mam do niego za daleko i nie moge tego pogodzić ze szkołą. Plecy zacząłem ćwiczyć dopiero od tych wakacji i ćwiczyłem je dwa razy w tygodniu jak każdą inną partię. Myślisz że powinienem zmienić trening i trenować każdą partię raz w tygodniu ?? Jak tak to powiedz dlaczego nie powienienem ćwiczyć dwa razy w tygodniu. Z góry dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Acha, wszystko rozumiem Swoją drogą zawsze możesz poćwiczyć coś w domu na samych hantelkach, drążku czy pompkach, kiedy nie ma czasu w roku szkolnym na siłkę

Domyślam się, że chodzi Ci o zdobycie masy, tak więc powinno sie trenować raz w tygodniu z założeń. Druga sprawa to regeneracja- mięśnie rosną wtedy, kiedy odpoczywają- 4x w tygodniu trening i każda partia raz to maximum. Inaczej może dojść do przetrenowania! To główne powody dlaczego warto trenować każdą partię tylko raz na tydzień. pamiętaj, ze co za dużo to niezdrowo

Zapraszam Cię do pozostałych moich artykułów Masz linki w opisie

POZDRO

Zmieniony przez - Czawaj w dniu 2006-07-20 16:44:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3354
no dzięki czyli zmieniam trening heh a artykuły już wszystkie przeczytałem powiem Ci że kawał dobrej roboty odwalasz pomagasz młodym :D:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2464 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31970
Bardzo Dobry Art. Szkoda Ze spadł(Podobnie jak ten z podciaganiem) Czas Reaktywować.
Sog Dla Autora:D

Palą to muzycy, nastolatki i dorośli
Urzędnicy i graficy, żony, matki i filmowcy
Palą biznesmeni, starsze laski, młodzi chłopcy
Nikt jeszcze nie poszedł do ziemi, od tej trawki, coś ty?
Palą ją dewotki, heretycy nie chcą słyszeć
Że to z czym kręcą jointy przestanie być narkotykiem

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plecy:(

Następny temat

FBW

WHEY premium