SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zmiana treningu po 8miesiacach

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 859

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 761
Witam!
Chetnie przyjme kazda rade i propozycje.
Slow kilka tytulem wstepu:
Moj staz wynosi 8m-cy przez ktore caly czas cwiczylem standardowym splitem 3x/tyg (klata+tric, plecy+bic, barki+nogi , brzuch-abs) dwukrotnie zmieniajac w tym czasie cwiczenia i dni treningowe. Wszystko na sucho ze zwykla dieta jedzac wszystko i czesto (masa ok. +7kg).

A teraz moj cel? Interesuje mnie masa w dalszym ciagu. Chce od nast. tygodnia zaczac brac kreatyne (jablczan Vitalmax'u) no i chcialbym tez sprezentowac cialu kompletny szok i zmienic calkowicie trening. Pomimo ze juz przyzwyczailem sie do split'u to jestem skory do eksperymentowania. Chcialbym zapytac jakibyscie polecali mi trening? (Na brzuch chcialbym sprobowac a6W).

pozdrawiam

Zmieniony przez - Tomekk_21 w dniu 2008-10-13 16:23:30
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1613
Mysle ze powinienes pic mleko.
Duzo mleka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
eee nie, a6w to przereklamowany syf, bierz ABS II, a co do treningu, musisz zmienic calkowicie, miesnie sa przyzwyczajone wiec efektów nie zrobisz tak, napisz plan a ktoś oceni ^^
zdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1643 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25594
peepeek
Dla niektórych A6W to przereklamowany syf, a dla drugich dobry trening mięśni brzucha.

Zgadzam się - ABS II
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
Ferenc masz rację przesadziłem, ale czytałem i mówiono mi mnóstwo opinii, niektórzy sa dumni inni znów nie, A6w nie rzeźbi dołu, a ABS cały .
zdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 761
Nie zaczynajmy tu kolejnej dyskusji typu ABS2 vs A6W, bo po co. Cwiczylem przez jakies 5mc ABS2. Teraz mam ochote sprobowac A6W i zobaczyc co z tego wyjdzie.

Moje pytanie natomiast dotyczylo samego treningu? Jaki trening byscie polecali? ile razy w tygodniu? jakim systemem? Chodzi mi o to zeby uzyskac jak najlepsze efekty po calym cyklu na kreatynie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
możesz 4 x w tyg, i zalezy czy msz cos do spalenia jak tak dodaj aeroby 3x w tyg

Pon; plecy
wtorek; barki i tric
sroda wolna
czw. nogi
piatek klata bic
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1 lub 2 w tyg.

Następny temat

Potrzebuje pomocy ....

WHEY premium