SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zmiana treningu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1287

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3444
witam na siłowni ćwiczyłem przez 6 miesiecy niestety musiałem przestać z powodów zdrowotnych po 2 miesiacach wracam i proszę o ocenienie planu i diety dodam że nie mogę robić martwych ;/ fbw oraz pul/push mi nie pasuje wolę splity :P




klatka,triceps:
wyciskanie płasko
skos
rozpiętki skos
pompki wszystko 4x12

triceps
francuzy 3x12
wyciskaie wąsko 3x12


nogi,barki:
przysiady tylne 5x12
przysiady przednie 4x10

barki:
wyciskanie zza karku 4x10
unoszenie hantli bokiem 3x10
wyciskanie hantli siedząc 4x10
wyciskanie żołnierskie 4x10


plecy,biceps:
wiosło 4x10
drążek 4xmax
wiosło leżąc 4x10
szrugsy 4x10

biceps
uginanie stojąc 4x10
młotki 4x10





Zmieniony przez - daniel199519 w dniu 2016-08-28 19:35:31
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3444
wszystko ok oprócz Face pull bo nie mam wyciagu co moge zamiast tego dać ? i dzięki wielkie za poprawę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777801
Daj więcej informacji o sobie. Bo nic o Tobie nie wiadomo. Masz ankietę w postach podwieszonych to ją uzupełnij

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3444
coś poszło nie tak dopisze resztę tutaj: cel redukcja czy jednak masa?
sprzęt :stojaki,ławka ,sztanga prosta łamana, drążek hantle
staż 6 miesiecy ( 2 miesiace przerwy)
gino (według lekarzy z okresu dojrzewania)
jak cos trzeba to dopisze





Zmieniony przez - daniel199519 w dniu 2016-08-28 19:40:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777801
Ewidentnie redukcja Ty masz sporo nadmiarowej tkanki tłuszczowej więc najpierw zredukuj a później masuj.
Jakie przeciwwskazania

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3444
mam skoliozę łopatki wysunięte w przód do tego mam prolaktynę ponad normą (niby przez okres dojrzewania ) możliwe że przez to jest nadmiar tłuszczu ?


Zmieniony przez - daniel199519 w dniu 2016-08-28 19:45:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777801
Nadwaga może wpływać na poziom poszczególnych hormonów ale żeby Ci pomóc musisz się konsultować z lekarzem bo na forum ciężko znaleźć rzetelne informacje.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3444
byłem 2 tygodnie w szpitalu i powiedzieli ze to przez okres dojrzewania ( szpital w lublnie wojewódzki więc chyba dobry) a jak z tym gino zejdzie czy marne szanse?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777801
Zdrowe odżywianie i trening mogą poprawić sytuacje ale czy ona zniknie całkowicie nie wiadomo bo to w dużej mierze zależy czy hormony się później unormują bo powinny.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 1557 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24901
Przemyślany trening i dobra dieta oraz badania lekarskie w przeciągu pewnego czasu sylwetka nabierze kształtu. Źle nie jest tym bardziej, że mówisz iż jesteś jeszcze w okresie dojrzewanie tak więc wszystko może się diametralnie zmieniać z miesiąca na miesiąc. Zacznij się dobrze odżywiać i wprowadzać stopniowo wysiłek. Dodatkowo split raczej nie dla ciebie obecnie bo da gorsze efekty niż FBW czy Push-Pull.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3444
próbowałem fbw i pul-push ale to nie dla mnie ;/ badania tak jak mówiłem miałem usg i prześwietlenie oraz koło 60 hormonów badanych ;) dieta mówicie że ok tylko trening zły?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347430
A dlaczego nie dla Ciebie ? Każdy trening będzie przynosił efekty jeśli go odpowiednio zaprogramujesz.

Dieta jak na początek ok. Z czasem można lekko ucinać węgle.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ilość powtórzeń na redukcji

Następny temat

FBW plan dla poczatkujacego.

WHEY premium