SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zemsta szitów

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 126635

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
tlena to nie lubie, te dziwne okienka alerty i w ogóle. W sumie kwestia przyzwyczajenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 815 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8488
Ja mam ostatnie GG. Dramat. Zrobili to popaprane drzewko kontaktów i już nie mogę zrobić tak, żebym widział tylko członków danej grupy. Niektórym informatykom powinno się w polsce zarządzać zakaz zbliżania się do klawiatury.

Memento mori

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
ja tam tylko gg 6.0
firefox też zresztą 1.0.7!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2628 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28758
tlen teoretycznie jest słabiej zabezpieczony, ale to na gg ciągle jakieś cuda są. A to serwer padnie, a to jakiś wirus linki rozsyła.

Tlena mam od bardzo dawna. Ostatnio zainstalowałem gg ale wywaliłem od razu, nie podoba mi się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 384 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19207
Cieżko się odzwyczaić posiadająć je jakieś 6 lat Ja mam wersję 6.0 z zablokowanymi reklamami i nie narzekam wsumie

Upór w dążeniu do celu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Co do reki to ja juz 2 razy mialem takie zlamanie, za pierwszym razem lape mialem taka jak Kang na tej focie. Teraz wstawili mi druty i jak chrupnie to sam sobie moge szybciutko nastawic.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 341 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7878
Dzisiaj dzien wagarowicza.Trzeba to opic.Uciekacie z zajęc lub ze szkoły?

Pinecone 85-cyborg z Ciebie.Mogli Ci wszczepic jakiś chip jak u Fedora,to byś wszystkich rozwalał. SZybko Ci zeszła opuchlizna po złamaniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 688 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12887
Jesli chodzi o siec gg to polecam program Konnekt - jest rewelacyjny.
A z przegladarek praktycznie kazda oprocz IE daje rade .
Oo faktycznie dzis 21.03. W takim razie ******le, nigdzie dzis nie ide.

-|||---sporo---|||-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 815 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8488



Memento mori

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
Dzien wagarowicza a większość szkół w łodzi ma rekolekcje , ja niestety muszę iść na wykłady, ale w sumie dzisiaj tylko jeden. Musze dzisiaj pouczyć sie francuskiego( muszę zaliczyć jedno koło), żeby jutro zamknąć sesję i oddać indeks( trochę późno, ale tydzień chory byłem a później terminów nie było). Co do gg mam to najnowsze. W ogóle wczoraj wchodzę do firefoxa i patrze nie ma nic w zakładkach ! Poznikały wszystkie stronki.

Kurna znowu uzależniłem się od serialu Jak nie Prison Break to The Lost

edit: delly - wturlał sie na ring jak we wrestlingu

Zmieniony przez - Kazik86 w dniu 2007-03-21 11:41:10
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

AMATORSKIE highlighty

Następny temat

Randy Couture - wywiad

WHEY premium