SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zemsta szitów

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 126101

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 52706
rozłożył mnie ten filmik

"Nie gardź sobą, że przegrałeś bitwę. Trzeba znacznej siły, by się zapędzić aż tam, gdzie się bitwy przegrywa."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Andre - ja po prostu uważam, że Romek nie jest jeszcze zawodnikiem I ligowym i tyle
Do CC mu bardzo daleko!

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 815 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8488



Rampage robi wywiad z ulicznicą (niezłe pytania jej zadaje )




Tutaj z bezdomnym.

Chyba się wziął za jakąś akcję przeciwko biedzie, czy co...

Zmieniony przez - delly w dniu 2007-04-03 10:26:49

Zmieniony przez - delly w dniu 2007-04-03 10:29:17

Memento mori

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 385 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3284
Uwaga moga byc "posrednie" spoilery. Jak ktos chce obejrzec "LF" to niech lepiej nie czyta.

Kazik - Tam nie chodzilo o faszystow czy totalitaryzm. Glowna postacia caly czas pozostaje Ofelia - dziecko, bo to o dzieciach jest ten film. O tym jak wojna moze odebrac dziecku wszystko co powinno miec zapewnione (spokoj, szczescie, milosc itd.). Nie zastanawiales sie dlaczego ten swiat wymiaginowany niewiele sie rozni od rzeczywistego? Przeciez tak naprawde byly do siebie bardzo podobne, a to dlatego, ze Ofelia nic innego nie znala przez to w jakich czasach musiala zyc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2097 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10222
Marian a ja uwazam ze po prostu trzeba my dac sie wykazac w walce z kims naprawde znaczacym




rampage spoko gosc

Zmieniony przez - andreazz w dniu 2007-04-03 14:35:59

...::::: WE ARE ALL ONE :::::...

http://coolflashgames.free.fr/swf/flightofthehamsters.swf
GRA KTORA NISZCZY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Andre - masz rację trzeba
Ale ja uważam, że z czołówką HW skończyłby na dzien dzisiejszy marnie

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
sprawa jest-ktos wie jak sie wyostrza zdjecie, najlepiej w irfan view bo mi sie nie chce nic innego sciagac? myslalem ze sharpen dziala ale to nie to a przydaloby mi sie to

We gonna break

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 384 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19207
Ja wiem jak wyostrzyć ale tylko w ps jak coś to moge pomóc

Upór w dążeniu do celu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
poszla powiadomka

bo ktos zdjecia nie umie zrobic i trzesie tym aparatem

We gonna break

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
No wiem. Mulabmo. Ale mi chodziło o to że całe to zło pokazane jest na przykładzie faszystów i tego co oni robią. Tego co robił człowiek, nie wiadomo na początku kogo należy się bardziej obawiać czy Fauna, czy Kapitana.
To drzewo zostało ''zniszczone'' tak naprawdę przez Ludzi. W normalnym Świecie Ofelia by marzyła o pięknym drzewie, a to było zniszczone przez Wojnę, tak jak mówisz. Wojna spowodowała to że jej baśń wygląda tak a nie inaczej. Ona ta dziewczynka, wszystko Sobie tłumaczyła na Swój sposób nawet jak umierała....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

AMATORSKIE highlighty

Następny temat

Randy Couture - wywiad

WHEY premium