SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zemsta szitów

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 126433

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2097 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10222
ja tam jestem wierny Dali

...::::: WE ARE ALL ONE :::::...

http://coolflashgames.free.fr/swf/flightofthehamsters.swf
GRA KTORA NISZCZY

...
Napisał(a)
Usunięty przez pinecone85 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2628 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28758
andreazz
...
Napisał(a)
Usunięty przez pinecone85 za pkt 1 regulaminu
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
nie wiem na pewno, ale na to wygląda.
chyba że to głupi żart na prima aprilis.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 385 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3284
Panowie "300" to nalezy przeczytac, a nie obejrzec. Film owszem zly nie jest, ale spieprzyla go kazda jedna scena dodana do tych komiksowych. A zrzynali ostro bo dialogi wzieli slowo w slowo z komiksu. Gdyby wzieli TYLKO komiks i go wiernie przeniesli podejrzewam, ze byloby 9/10 lub 10/10 a tak tylko 7-8, bo wszystko co zostalo dodane jest tak zbedne i mdle, ze az mi sie slabo robilo. A juz Leonidas pytajacy sie o zgode zony (bez slow, bo bez slow, ale wiadomo o co chodzi) mnie autentycznie rozbawil. Ja wiem, ze kobiety w Sparcie mialy wiecej praw niz w innych krajach, ale bez przesady. Kolejna sprawa - musze przyznac, ze ekranizacja tego komiksu byla troche samobojstwem, bo jak tu pokazac efektownie falange? Otoz nie da sie, wiec w filmie sa popisy "indywidualne" przeplatajace sie z plomiennymi okrzykami Leonidasa, tak co 5-10 min mniej wiecej, zeby widz nie zapomnial o co walcza. Powoduje to jednak, ze caly scenariusz siada, bo: 1) Efialtes chce walczyc razem ze Spartanami 2) Nie moze, bo nie nadaje sie do falangi 3) Falangi w zasadzie w filmie nie ma 4) Efialtes jest lekko wkurzony i decyduje sie na zdrade 5) Wszyscy Spartanie zostaja wyrznieci. A dlaczego, bo gosc nie pasowal do taktyki, ktorej nie uzywali. W komiksie wyglada to zupelnie inaczej. A na dodatek zawalili w ekranizacji jeszcze jedna rzecz - Efialtes ODCHODZI - a raczej bardziej racjonalne byloby zabicie go, zeby nikomu sie nie wygadal. Tylko, ze jest tutaj kolejna niescislosc, bo w komiksie Efialtes zeskoczyl z tej gory i jakims cudem przezyl, ale Leonidas myslal, ze nie zyje. Ogolnie film jest dobry - logika przez wprowadzone zmiany troche kuleje, ale nie jest zle.

A co do "Labiryntu Fauna" to idzcie i sami sie przekonajcie, dla mnie film jest genialny. Tylko blagam... TO NIE JEST ZADNA NARNIA!!! W przypadku tego filmu panuje jakas dziwna plaga spadku IQ, przez co ludzie sa "lekko" zdziwieni w trakcie seansu, bo to "nie mialo byc tak". A film jest wcale nie mniej konkretny i brutalny niz "300". Jesli nawet nie bardziej.

PS Sorry, ze az tyle przynudzalem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
loot cos takiego tez slyszalem

ponoc dlatego tych zawodow nie ma


ale poczekajmy z ferowaniem wyrokow az bedzie cos wiecej wiadomo, z racji tego ze chodzisz na Gwardie to sie dowiesz

We gonna break

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
Właśnie dorwałem Labirynt Fauna, podobno fajna baśń, kolorowa i magiczna.













dobra żart bo Mulambo jak to czyta to aż się gotuje pewnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Jakby tak bylo to nie mowilby trenerom co maja zrobic danego dnia. Sciema sciema i jeszcze raz sciema. Wstrzymajcie sie z rozpowszechnianiem takich informacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Racja, pokasowalem posty loota i moj, zeby popeliny nie siac.

Grappling

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

AMATORSKIE highlighty

Następny temat

Randy Couture - wywiad

WHEY premium