SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zemsta szitów

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 126043

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 815 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8488
Marian - niecałe trzy. Wie już gdzie są jakie litery na komputerze i jak robić, żeby były duże litery, wie co to shift, enter, spacja. Natomiast narysować kredką potrafi tylko koślawe kółko. Umie wcisnąć na pilocie klawisz o danym numerze, ale długopisem go narysować ni chuchu.

Fightfear - niestety to jest w postaci papierowej. Teoria ta zakłada powstawanie nowego świata w każdym momencie gdy dokonywany jest wybór kwantowy. To powoduje, że światy mnożą się jak pokręcone, a dodatkowo z każdą chwilą zwiększa się prędkość tego mnożenia. Z tego co wyczytałem wynika, że tej teorii nie da się potwierdzić w żaden sposób, bo pod względem obserwacyjnym niczym się nie różni od klasycznej teorii kwantowej (zakładającej jeden świat) i nie da się podróżować pomiędzy tymi wszechświatami. Dziwne to trochę. Będę musiał się z tym przespać.

Memento mori

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2628 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28758
Fightfear, to z filmu "Święci z Bostonu" (Boondock Saints).
A napisy - "Prawo i Sprawiedliwość"


Film chwilami trochę głupawy ale i tak za***isty.




Zmieniony przez - emceha w dniu 2007-03-07 00:00:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 563 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6575
bylem przaekonany ze niekt nie widzial
glupawy owszem ale w inteligentny sposob - jak pulp fiction

co do filmow to w weekend wroce do tematu i dodam pare mniej znanych a wartych obejzenia.


Zmieniony przez - fightfear w dniu 2007-03-07 00:15:03

"srali muchy bedzie wiosna" - moj stary

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
Dzisiaj pisałem socjolgoie, napisałem wszytko ok. 3stron a4.... tylko że Pani Profesor jak zbierała prace zobaczyła że napisałem ubustwo a nie ubóstwo, i powiedziała że nie zalicza takich błędów bo to świadczy o małej orientacji w temacie ;-/ trochę się wkurzę jak nie zaliczę, ale mam nadzieję że mi zaliczy, w końcu wszystko napisałem i co ważniejsze to umiem to

Zmieniony przez - Kazik86 w dniu 2007-03-07 16:01:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Ha ja nie zdążyłem zdać indeksu bo nie mam wpisu z egzaminu z chemii (zagapiłem się )a chemica poszła na tygodniowy urlop. Całe szczęście mogę oddać po jej powrocie.




http://dajpieroga.pl/index.php?p=1&id=2202&kat=11

Kononowicz stwierdza że jest chrystusem narodu Polskiego.

Zmieniony przez - vtserafin w dniu 2007-03-07 18:52:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 815 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8488
Kazik - w końcu wszystko napisałem i co ważniejsze to umiem to

Jak jest pinda to nie zaliczy

Memento mori

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 563 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6575
ja mialem z ekonometri jesli mnie pamiec nie myli goscia co na pierwszym wykladziew powiedzial nazywam sie tak i tak jestem waszym profesorem. waszym zadaniem jest zdac u mnie egzaminy a moim do tgo nie dopuscic.
potem powiedzial zeby oszczedzic sobie czasu i stresu i nie przychodzic na pirwsze terminy u niego bo nikomu jesze nie udalo sie za pierwszym razem zdac.

jak wyzej jak pinda to nie zaliczy nawet jak praca jest tip top

"srali muchy bedzie wiosna" - moj stary

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
tez miałem aparatów różnych , no ale zobaczymy jutro będą wyniki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 563 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6575
delly - obadaj to



kawalek fajnego ZROZUMIALEGO nawet dla lysego dresiarza interesujacego sie mma (takiego jak my) materialu o fizyce kwantowej. film ma tytol "what the bleep!?"
a dokloadnie "what the bleep!? down the rabbit hole..."

jescze nie widzialem ale chyba warto obejrzec. film ponoc zdobyl wiele nagrod
oto trailer okrojonej wersji "what the bleep do we know!?



"srali muchy bedzie wiosna" - moj stary

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 815 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8488
fightfear - dzięki. Jutro obadam bo mam kiepściutkie łącze w domu.

Jakaś zafajdana infekcja mnie dorwała.
Na płucach ciężko, gnaty łamią ...

Memento mori

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

AMATORSKIE highlighty

Następny temat

Randy Couture - wywiad

WHEY premium