SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zemsta szitów

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 126338

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 815 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8488
fightfear - ja pier.... niezłe powikłania.
Ja niestety chorowałem wtedy 4 tygodnie. Szlag mnie już trafiał... cztery tygodnie temperatury i bólu gardła... jak sobie to przypomnę, to ... brrrr

No wiadomo, nowa praca, nie można od razu brać wolnego. Oszczędzaj się

Co do jogurtów i kefirów - chodzi o odbudowę flory bakteryjnej układu pokarmowego, która jest niszczona przez antybiotyki. Można też jeść specjalne zestawy bakterii (probiotyki), które można kupić w aptece. Np. Lacidofil.

Memento mori

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
Lacidofil właśnie też biorę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
fightfear? masz helicobacter? robiłes gastroskopię? bierzesz antybiotyki na to? Jak masz helicobacter to spodziewaj sie wrzodów (jesli cos z tym helicobacterem nie zrobisz), jesli jeszcze Cię faszerują antybiotykami na anginę, to Ci mogą żołądek ładnie zajechać...
Anginę można leczyć czosnkiem, dietą itp. O ile to co masz to jest angina... a nie coś innego...
Z tego co wiem, to helicobactera się leczy zestawem antybiotyków... więc jeśli bierzesz jakieś przeciwko anginie i jeszcze to spodziewaj się grzybicy przewodu pokarmowego...
W tym celu ładuj prebiotyki (lacidofil np.) + kefiry, jogurty (naturalne! nie żadne owocowe!)
Antybiotyki niszczą bakterie - w tym te "dobre" bakterie. A jeśli tych nie ma, to rozwija się grzyb... (to jest dopiero prze***ane).
Kefiry i jogurty naturalne (oraz lacidofil) pozwalają odbudowywac tą florę bakteryjną.
Wogóle branie antybiotykow nawet w małej ilosci moze się skonczyc źle - własnie przez wyniszczenie naturalnej flory bakteryjnej - słyszałem, że robi się z tego cos a'la choroba XXI wieku.

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 563 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6575
mialem gastroskopie (bardzo nieprzyjemne) biore 2 antybiotyki - oba na helicobacter. angina sie przypetala po tym jak mnie zawialo kilka razy. moj plaszcz do gangola nie jest zapinany pod sama szyje wiec wialo mi centralnie w gardlo w drodze do i z pracy przez pare dni. stad pewnie angina.

"srali muchy bedzie wiosna" - moj stary

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2261 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11093
co sie stao? .........

p.k.u.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2628 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28758
rewolucja

Siema, jak się imprezuje w UK? :>

Zmieniony przez - emceha w dniu 2007-03-01 00:22:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2261 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11093
szału nie było Poooolsska Białooo Czerwoooni

p.k.u.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 756
MKD ty caly czas siedzisz na chacie twoje wypowiedzi sa co pare minut tak jakos zauwazylem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
leppozdrav poki co wiele obowiazkow nie mam, jak sie ucze w domu to co pare minut zagladam na sfd, glownie jak przyjdzie powiadomka


ale od przyszlego tygodnia ograniczam internet, wiosna idzie trzeba sie wziac za siebie, wiecej obwodowek porobic, w pileczke pograc

We gonna break

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
No i tak, widzę że robi się coraz cieplej przez tą chorobę mam trochę zaległości w szkole, trzeba by je nadrobić.... i za treningi się wziąsć za jakiś tydzień, może dwa......
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

AMATORSKIE highlighty

Następny temat

Randy Couture - wywiad

WHEY premium