SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zemsta szitów

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 126660

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 385 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3284
Jak to nie powinni? UE to ostatnia deska ratunku, inaczej to "chooj" bedzie z Doliny Rospudy.

Watku politycznego nie bede kontynuowac, bo mysle, ze jest to ostatnia rzecz o ktorej chcielibysmy tu dyskutowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
No z polityką precz I mówi wam to student stosunków międzynarodowych

Powiedzcie lepiej czy macie jakieś ciekawe filmy, czy coś polecacie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 341 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7878
Wiesz, zając stanowisko to ja rozumiem,ale straszenie sankcjami to gruba przesada.

z Filmów polecam "Rocco sexual superstars" a na serio to "Sum tzw. Olimpijczyk"-Produkcja zf Skurcz.Świetna komedia.Oglądał ktos?

Zmieniony przez - Gangsta89 w dniu 2007-02-22 20:11:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1886
Obwodnicę zrobić powinni, bo strasznie dużo tirów jeździ przez Augustów (wypadki, lądowanie ciężarówek w domach)....... ale oczywiście jestem i zawsze pozostanę przeciwnikiem przeprowadzenia tej drogi przez piękny przybytek polskiej przyrody , jakim jest cudna wręcz Dolina Rospudy........ przecież jest alternatywna możliwość wytyczenia tejże obwodnicy....i za tym obstaję !! Pozdrawiam

a propos filmów, oglądałem na feriach dwa filmy ze Scarlett Johansson (fajna dupa) - Prestiż i Wyspę - pierwszy o magikach, a drugi niezla sieczka,lepsza od matrixów, polecam

Zmieniony przez - Blastboy w dniu 2007-02-22 20:19:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
wpisze sie coby powiadomki przychodzily

We gonna break

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 857 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13927
a ja ściągam Świadka koronnego z rapidów. Oglądał ktos to juz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
Ja ściągam obecnie Resident Evil 4 coś mnie na granie wzięło, właśnie gram w The Suferring - całkiem dobra gra i jak ktoś lubi schizowe horrory to polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2097 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10222
Kazik zawsze bylem fanem Resident Evil pamietam jeszcze czasy 2 czesci na PC... to byla gra ktora mnie naprawde przerazala

...::::: WE ARE ALL ONE :::::...

http://coolflashgames.free.fr/swf/flightofthehamsters.swf
GRA KTORA NISZCZY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
No ja tez jestem fanem w 2 i 3 grałem na PSX a teraz 4 Mówię Ci jak masz czas i ochotę to The Suffering jest zaejbis.y
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2097 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10222
ochote mam... gorzej z czasem bedzie...

...::::: WE ARE ALL ONE :::::...

http://coolflashgames.free.fr/swf/flightofthehamsters.swf
GRA KTORA NISZCZY

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

AMATORSKIE highlighty

Następny temat

Randy Couture - wywiad

WHEY premium