SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zemsta szitów

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 126687

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 688 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12887
Kazik ale ja lubie swoje uda. Wiem, ze sa optycznie 3 razy wieksze od przecietnego zjadacza chleba przy moim wzroscie ale.. co tam, zycie jest za krotkie by byc malym

Jak sie wezmiesz za siebie a wczesniej nie cwiczyles na powaznie to 4 kilo powinienes szybciutko zlapac. No oczywiscie duzo tez zalezy od twoich genow...

-|||---sporo---|||-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
Kiedyś ćwiczyłem na siłce, ważyłem tak z 82 kg bez aż takiego bęca, jednak trochę tłuszczu było...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Heh ja mam wielkie łydki, uda i dupsko. Od dzieciaka trenowałem sporty obciążające dolne partie ciała. I dobrze bo przydaje się w grapplingu.


Zmiania planów: Kupuję monohydrat kreatyny i jakieś carbo. Będę silny jak tur hehehehehehehehehe. Zobaczymy czy to coś da.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
hm co do genów to nie mam zdolności do nabywania masy w szybkim tempie, ale zrzucić tłuszcz zawsze można a nabrać te 2-3 kilo to też nie problem

Mam takie pytanie jak wygląda wasz tydzień treningowy? ile razy w tyg i co ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 815 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8488
Ja pier.... dopiero załapałem 65 w udzie przy 170 ... tsnm ...
Myślałem, że mam grube giry, właśnie zmierzyłem, mam 60 w udzie przy 190 wzrostu... normalnie chyba spodnie w udzie przecierasz szybciej niż w miesiąc ?

Memento mori

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
Ja w udzie mam 59 przy wzroście 184 i wyglądają normalnie, ale nigdy nóg nie robiłem na siłowni, a to błąd Nogi się ciężko robi bo kilka razy próbowałem.... a nabrać jakąkolwiek mase na nogi też podobno cięzko jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 688 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12887
delly mam 183 ale i tak 65 w udzie na nie najgorszej rzezbie to sporo.

moj tydzien ..hmm zap*****lam gdzies praktycznie codziennie, moze poza niedziela - popoludnia zajete. imo dobre proporcje sw/silka 3/3xtydzien.

Kazik jak pojedziesz dobrym planem na dobrej diecie to 3 kilo powinno isc az milo!

Serafin tez mam ten typ budowy. Jakim treningiem cwiczysz? Ja np. wybieram przewaznie roznie warianty FBW bo split za bardzo obciaza poszczegolne partie...
Idz sobie pobiegac jak dzien wczesniej robiles 16 serii na nogi...

-|||---sporo---|||-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2628 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28758







This is SPARTAAA!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 815 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8488
tsnm - no tak ten spam tak szybko zapier...la, że nie można spamiętać

Memento mori

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2628 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28758


Kto che być 2000? Wystarczy kliknąć w mój podpis.

Zmieniony przez - emceha w dniu 2007-04-03 23:33:26
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

AMATORSKIE highlighty

Następny temat

Randy Couture - wywiad

WHEY premium