SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zemsta szitów

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 126600

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 815 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8488
pinec - Łoboże, niezły szpital tu mamy Sanatorium możemy otworzyć

Emceha - a co umysł ścisły nie może być szaleńcem ?

fightfear - ja wierzę w Boga. Może nie jest to wiara standardowa i zgodna z kanonami, ale jednak wierzę. Mam na ten temat osobną teorię, ale o tym może innym razem się zgadamy.

Co mechanizmów kontroli - oczywiście czując wspólnotę z pewnymi grupami jest się w pewien sposób od takiej grupy, instytucji, czegokolwiek zależnym i jakoś tam kontrolowanym. Są jednak różne oblicza poczucia takiej wspólnoty, więzi, zaangażowania. Niektórzy ludzie mają potrzebę bycia czyimiś żołnierzami, tacy to idealny materiał na kontrolę, są jednak ciągli kontestatorzy, którzy czują więź, ale bezustannie krytykują, szperają i błądzą. Poniekąd do takich chyba należę.
Poza tym potrzeba więzi jest częścią ludzkiej natury. Tylko nieliczni nie potrzebują tego.

Idę lulać.

Memento mori

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 384 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19207
The Uprising juz za 2 dni, na kogo stawiacie w głównej walce ? Osobiście jestem za Randym, obawiam się jednakże walka może się zakończyć przez ko ze strony sylvi btw. stawia ktoś coś na zak. bukmacherskich

Upór w dążeniu do celu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2628 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28758
Czy tylko mnie w****ia ten niebieski pasek na dole?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 384 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19207
chyba nie to poprostu nowy dizajn

Upór w dążeniu do celu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 815 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8488
Nie wiem, czy to było, ale za każdym razem doprowadza mnie to do spazmów śmiechu :
http://www.igipl.ovh.org/flash/Baba.html

Memento mori

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1023 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10256
mam pomysł mianowicie:

możnaby zrobić taką ligę w obstawianiu gal Pride i Ufc ... moze tez innych.

tworzyłbym takie tematy:
https://www.sfd.pl/UFC_68_-_obstawiamy!-t319558.html

i tam podawalibyście swoje typy do pewnego określonego dnia i godziny
po gali ... za każde poprawne trafienie byłby 1 punkt za niepoprawne 0 pkt.

jeden podwieszony temat byłby takim tematem podsumowywującym wyniki ... i tam zamieszczałbym ranking

nagrody? nie mam pojecia... może ABON
taki mój pomysł jakas konstruktywna krytyka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1566 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13352
Mam taki glupie pytanie.Wie ktos moze jak sie nazywa piosenka w ktorej w pewnym momencie jest taki tekst: tiki tiki tiki tiki tiiiii Wiem ze moze nie zawiele to wyjasnia ale caly dzien mnie przesladuje ta nutka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2628 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28758
taaa, słyszałem. Wykonawca to chyba "Crazy frog"


Liga to ciekawy pomysł W sportach drużynowych jest podobna liga dotycząca NBA. Tylko musiałbyś się poświęcić i podliczać punkty. Może jeszcze ktoś się znajdzie chętny do pomocy. Na szczęście gale nie są tak często jak mecze NBA

Można bez nagrody zrobić, tylko dla zabawy. Potem mozna by coś wymyślić. Np wszyscy uczestnicy dają zwycięzcy sogi na insomni albo forum zjawisk niewyjaśnionych

Zmieniony przez - emceha w dniu 2007-03-02 15:14:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 384 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19207
hyhyhy a kto by się zbijał na tego abona ? Temat jak najbardziej może być ale w celu poznania opinii innych, zaspokojenia ciekawości etc. Forma konkursowa się nie przyjmie

Upór w dążeniu do celu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1023 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10256
zobaczymy ... czekam na kolejne wypowiedzi

szalona żabo to chyba to

http://rapidshare.com/files/19026074/Teddybears_Sthlm___Mad_Cobra_-_Cobrastyle.mp3 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

AMATORSKIE highlighty

Następny temat

Randy Couture - wywiad

WHEY premium