SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zemsta szitów

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 126346

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1566 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13352
Jak dlugo wy sie juz znacie?

Fightfear z toba chyba tez nie jest najlepiej skoro biednego Kazika ciagle czyms zarazasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 563 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6575
to od andreazza zlapalem

"srali muchy bedzie wiosna" - moj stary

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 815 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8488
Oj tam .... ważne, że jest stały w uczuciach

Memento mori

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2097 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10222
Fightfear ty dziwko nie ma mnie kilka godzin a ty juz wypozyczasz swoj tylek Kazikowi a kupilem ci nawet pierscionek...

............
lzy rozbijaly sie o bruk... i tylko dzwiek samotnych krokow przeszywal nocna cisze...
...........

Fightfear zawiodles mnie zegnaj






















...::::: WE ARE ALL ONE :::::...

http://coolflashgames.free.fr/swf/flightofthehamsters.swf
GRA KTORA NISZCZY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 815 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8488
Dobra, zmienię temat:

Fightfear - mam pytanie odnośnie angolskiego słowa bollocks. Generalnie wiem, że to słowo ma wiele i co gorsza przeciwstawnych znaczeń. Oznacza na przykład, że coś jest super, albo do bani.

Kiedyś oglądałem taki film z Samuelem L Jacksonem, grał chemika i przyjechał do Anglii, żeby zrobić jakiś niby nowy narkotyk. Tam grał taki popularny dość niski angielski aktor, który mu tłumaczył jak odróżnić bollocks, które określają coś pozytywnie, od bollocks, które określają coś negatywnie. Jednak wtedy nie byłem zbyt biegły w angielskim i nie załapałem.

Może ty dasz radę mi to wyjaśnić ?

Memento mori

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
Andreazz..... zostaw tego drania i ucieknij ze mną do Etiopii, tam nas nikt nie znajdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2097 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10222
jezeli moge wtracic slowko na ten temat...

"bollocks" w londynie oznacza "bzdure" , "scieme" albo cos w stylu sarkastycznego "taaa jasne"

...::::: WE ARE ALL ONE :::::...

http://coolflashgames.free.fr/swf/flightofthehamsters.swf
GRA KTORA NISZCZY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
delly- też oglądałem ten film nawet dobry podobał mi się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 815 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8488
No, ale chyba jest też coś jak dog's bollocks - to chyba wtedy coś pozytywnego w sensie, że zaje.biste

Kazik - no fajny był. W sumie najbardziej podobały mi się te akcje z tym anglikiem, nie pamiętam jego nazwiska

Zmieniony przez - delly w dniu 2007-02-26 22:55:28

Memento mori

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

AMATORSKIE highlighty

Następny temat

Randy Couture - wywiad

WHEY premium