SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zapytanie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 820

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 94 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3446
mam taki dylemat po maturach chcę walnąć 1 cykl kreatyny no ale niestety nie uniknołem zbędnych kg. bez tragedii jest w sumie (77 kg 176cm.) ale jako endo obawiam się i mam pytanko: jaki bilans zastosować przy treningu hst co 2 dzień !? 0 kcal,+200,+300,+500?

"Znać swoją drogę - to jedno, a iść nią - to drugie."

https://www.facebook.com/filip.maziukiewicz/ 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Nie ma stałej reguły musisz obserwować organizm i na podstawie obserwacji modyfikować.

HST 3 razy w tyg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
j/w + aeroby/hiit w dni bez siłki

pzdr

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Zacznij narazie od 0, obserwujac organizm dodawaj stopniowo kalorii.

Zmieniony przez - domer w dniu 2007-05-05 09:46:18

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna

Następny temat

Jaka Poprawna Kolejność ?

WHEY premium