SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zakwasy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2856

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1728
Siemka
mam otóż taki problem, ćwicze nogi tak jak i kazda inna partie miesni raz w tygodniu, lecz po zadnej innej partii mięśni nie mam zakwasow, tylko po nogach .... jak robie nogi np. w niedziele to mam zakwasy do środy minimum ..:/ przed treningiem sie rozgrzewam okolo 10 minut .. nie mamm pojecia dlaczego co tydzien mam zakwasy ..:/ moze to miec zwiazek ze w pracy ciągle chodze ? co powinnienem robic aby nie miec zakwasow a ćwiczyc nogi ?? dzieki z gory pozdro
Siwy

bez treningu nie ma efektów;)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1728
siemka sorki z góry za off topic ale kupilem te zma i jak mozecie mi tylko przyblizyc jak to sporzywac i jak dlugo bylbym niezmiernie wdzieczny :)

bez treningu nie ma efektów;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3215 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20315
A od dawna ciężko ćwiczysz nogi?

Spróbuj suplementacji ZMA.

Ile do... czyli liczniki do wydarzeń http://ile-do.pl.pl
oraz
Kuchnia wietnamska na http://pyzamadeinpoland.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Zobacz:
https://www.sfd.pl/Zakwasy,_ból_mięśni_...-t185552.html


pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mam zawsze zakwasy na każdej grupie mięśni, ale po 3-4 dniach puszczają. Mam już tak chyba od pół roku albo więcej, ale nie przeszkadza mi to w niczym.

rozgrzewke zawsze wykonuję, a zakwasy i tak i tak mam.



Zmieniony przez - Arni997 w dniu 2008-07-05 10:35:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1784 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5148
a jesteś pewny ze to zakwasy? :)

"Jesli straciles wiare we wszystko, zyj dla swojej silowni, dla swoich miesni"
---------------------------
mój dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/Massujemy_-_Vice_Lord2_komentujcie_:_-t425576.html#post9

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja jestem pewny na 100%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1728
jasne ze jestem pewny . Nogi juz ćwicze od okolo 4 miechow. i co tydzien to samo :/ co to suplementacja zma? nie mam zbyt wielkich ciezarow na przysiad okolo 70 kg

bez treningu nie ma efektów;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
siwy---> ja bym się na Twoim miejscu nie przejmował tym.Moim zdaniem to nic groźnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Nogi to duża partia mięsniowa - ale zakwasy utrzymujące się tak długo i po każdym treningu to wg mnie trzeba zmienić trening.

Wklej tu plan.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1728
więc nogi robie w kazdy piatek
przysiady
4 serie
pierwsze dwie po 12 powtorzen 60 kg
nastepna 10 powtorzen 65 kg
i ostatnia 8 powtorzen 67,5 kg

nastepne cwiczenie
wykroki 4* 10 z 15 kg
kolejne maszyna na której siedze kolana zablokowane i unoszenie stóp do góry 4 serie
pierwsze dwie 12 powtorzeń 45 kg
nastepna 10 powtorzen 52 kg
ostatnia 8 powtorzen z 57 kg
ostatnie ćwiczenie podobne do poprzedniego tylko że leże na brzuchu i ciągne ciężar na maszynie w strone pośladków(nie wiem jak sie to nazywa :/)
pierwsze dwie 32kg
nastepna 39kg
ostatnia 46 kg

i potym zawsze robie rowerek 30 min

bez treningu nie ma efektów;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1728
powinienem zmienic robić lżejszy trening na nogi a dłuższy czy jak?

bez treningu nie ma efektów;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Silownia FBW i Kick-Boxing

Następny temat

Trening - mała korekta

WHEY premium