SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

z 4x w tyg na 5x w tyg?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1270

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 419 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9235
witam serdecznie,

przez dluzszy czas cwiczylem 4x w tyg, kazda parite 2x w tyg (czyli 2 plany treningowe), systemem t1-t2-w-t1-t2-w-w

zastanawiam sie nad zmiana systemu na t1-t2-w-t1-t2-w-t1-t2-w i tak w kolko

doradzacie, odradzacie? boje sie jedynie, ze miesnie sie nie zregeneruja, ale chcialbym sprobowac
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Dalej nie rozumiesz?

Moderator sie udzieli w ten sposob ze wywali ten temat do kosza a Tobie da bana, za to ze nie ma ankiety. Wiec wstawiaj ankiete i wiecej info o sobie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
za wiele Ci nikt nie powie, jak nie dograsz odzywiania to sie pozegnasz z miesniami.

4x w tyg jest optymalnie w zupelnosci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 419 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9235
no to zostane chyba przy 4x w tyg,

chociaz przy 5x w tyg musialbym tylko nieznacznie podwyzszyc ilosc wegli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
i automatycznie spadlbys tez z czestotliwosci, bo wnioskuje ze mialo by to byc partia raz na tydzien?? dla mnie to treningi nieefektywne zupelnie.

4x w tyg starczy, a jak szukasz urozmaicenia to zrob:
Push ciezko - Pull ciezko - Push lekko - FBW
i next tydzien:
Pull ciezko - Push ciezko - Pull lekko - FBW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 419 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9235
nie, nadal chcialem robic tak jak teraz, tylko jeszcze zwiekszyc czestotliwosc skracajac odpoczynek do jednego dnia po każdym treningu 2-dniowym, czyli tak jak napisalem wyzej t1-t2-w-t1-t2-w-t1-t2-w itd.

a rozmaicenia nie szukam. treningi, ktore sobie opracowalem sa w pyte :D

pzdr

Zmieniony przez - eby w dniu 2011-08-30 20:06:27

Zmieniony przez - eby w dniu 2011-08-30 20:07:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 419 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9235
ktokolwiek się jeszcze wypowie?

Zmieniony przez - eby w dniu 2011-08-31 23:14:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Po pierwsze nie ma ankiety
Po drugie nikt nie widzi Twojego aktualnego planu,gdzie tam moga tkwic bledy
Po trzecie nikt nie widzi Twojego odzywiania
Po czwarte nikt nie widzi Twojego poziomu wytrenowania (ciezary w glownych liftach)

Takie tematy zazwyczaj koncza sie w kuble, bo sa niekompletne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 586 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28134
to będzie raz 4, a raz 5x w tygodniu bo np. w drugim tygodniu wypadnie Ci:
w-t1-t2-w-t1-t2-w.

Robiłem tak, ale nie polecam jechać tak dłużej niż 6 tygodni. Chyba że zrobisz dwa treningi cięzkie a dwa lżejsze, bo inaczej po jakimś czasie układ nerwowy zaczyna sie buntować i prostowniki są obciążone (robiłem to w wersji push-pull, czyli wychodziło przysiad 2x i mc 2x w ciągu 6 dni)

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 419 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9235
m4teos,

no ja również w swoich treningach mam mc i przysiad, takze robilbym te cwiczenia 3x w ciagu 8 dni, a przy normalnym systemie 4x w tyg, robilbym te cwiczenia 3x w ciagu 9dni, takze duzej roznicy nie ma.

moje pytanie po prostu bierze sie stad, ze ostatnio wystarcza mi jeden dzien odpoczynku, mam duza mobilizacje i chce trenowac, ale nie wiem czy to mie nie zaszkodzi w mysl reguly-co za duzo, to nie zdrowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 586 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28134
Skoro tak czujesz i dieta jest dopięta to spokojnie rób
co innego jak by ktoś przechodził prosto z 3x w tyg na 5x w tyg, ale Ty już jesteś przystosowany więc nie powinno zaszkodzić, co najwyżej jak po paru tygodniach poczujesz się lekko wypalony to mozesz zmniejszyć natężenie

pozdro

Zmieniony przez - m4teos w dniu 2011-09-01 10:43:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 419 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9235
diete sobie opracowuje z dziennika posilkow vitalmax i przy wprowadzeniu zmiany z 4x na 5x w tyg, wychodzi ze powinienem podniesc dzienne spozycie kalorii o 100, wiec nie jest tak zle.

fajnie by bylo, jakby w temacie udzielil sie ktorys z moderatorow.

pzdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Treningi do poprawy , oceny

Następny temat

kolejny temat dotyczacy dolnej partii-fotka

WHEY premium